Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttatok már azonos nemű...

Láttatok már azonos nemű párokat kézenfogva az utcán?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani, főleg homofób emberektől, hogy nem bírja elviselni, ha az utcán lát csókolózó, ölelkező melegeket.

Én meleg létemre sose találkoztam ilyennel, pedig sok felé megfordultam már. Párommal sose mentünk még kézenfogva. Úgy megyünk az utcán, mint két barát.

Szóval ti láttatok már ilyen jelenséget?

22 meleg F.


2011. szept. 13. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer majdnem beszóltam egy csókolózó férfi párnak, de szerencsére mielőtt megtehettem volna az egyikükről kiderült, hogy nő (csak férfias jelenség volt)! :D

Szóval, én hálistennek ilyet még nem láttam! :)


De ha lenne ilyen, az zavarna!

2011. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 2 leszbikus párt láttam kézenfogva sétálni.
2011. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem, szerencsére felénk még nem durvult el a helyzet ennyire. Ha látnék, biztosan nem nézném jó szemmel. A négy fal között foghatják.


És kérlek szépen téged és a többi homoszexuális társad, hogy ne sajátítsátok ki magatoknak a meleg szót. A betegség neve: homoszexualitás.

2011. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

nem betegség barom

nekem van meleg barátom, imádom emberileg.

2011. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legutóbb a trolin. Mondjuk ők lányok voltak, de ki is akasztottak, mert pont megjegyeztem az egyikről, hogy de jó pasi, és erre megszólalt és kiderült, hogy lány :S
2011. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Ahogyan a pedofília, úgy a homoszexualitás is betegség. Ettől függetlenül nem nagy baj, ha a négy fal között tartják és nem ordibálják az utcákon tollal a fenekükben, hogy ők márpedig normálisak.
2011. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Az állandóan egymást ölelgető gimnazista lányokon kívül nem nagyon szoktam látni azonos neműeket kézenfogva sétálgatni itthon. Bécsben láttam két férfit együtt így, épp kutyát sétáltattak. Érdekes volt, hogy senki sem förmedt rájuk, még csak el se fordították a fejüket.


Én lány létemre lányt szeretek, és igaz, hogy egy nem igazán haladó szellemű helyen élünk, de akkor sem fogok úgy tenni, mintha semmi közöm nem lenne hozzá. Már egészen hozzá vannak szokva az emberek, csak néhány tapló srác szól be néha.


Azt hiszem, ilyen szempontból sokkal könnyebb nekünk, mint a férfiaknak. Ha fiú lennék, nem biztos, hogy merném vállalni a dolgot.

2011. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Én 1x láttam már de azok be voltak rúgva sztem azért mertek úgy mászkálni :D De mondjuk én lesz@rom engem nem érdekel felőlem tollal a seggében is ordibálhat van jobb dolgom is mint ilyenekkel foglalkozni.

16/F

2011. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
anno még Budai vár környékén, bár ott alapból aligha futnál homofób emberekbe (az irónia amikor az elit negyedekben elfogadóbbak az LMBTQ közösség iránt)
2017. ápr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!