Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A dohányosok nem érzik magukon...

A dohányosok nem érzik magukon a füstöt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Nem mindenki.

Amúgy valakinek meg finom a cigi szaga.

2011. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Pont ezért találták fel a mentol ízű cigit.
2011. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A mentol ízű cigi nem mentol szagú.

Kolléganőm ilyet szív, és dögletes büdös, rettenetes erős szájszaga van tőle.

De nem érzi...

2011. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak kellemes illatú aromásított dohányok, az azokból készült cigi füstjének tényleg kellemes az illata.

Sajnos készen nem lehet ilyen cigit venni csak dohányt, meg hozzá cigipapírt vagy hüvelyt és otthon kell gyártani.

A mentol ízű cigi füstje az egyébként tényleg borzalmas, azt én sem bírom pedig én dohányzok.

2011. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én éreztem magamon, de nem zavart, sőt, szerettem a dohány illatát (amúgy sem szívtam rossz minőségűt, a körülöttem lévők között is volt, aki kedvelte, bár nem dohányzott).


Amióta leszoktam, nem igazán kedvelem.

2011. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A láncdohányosok nem, viszont én amikor kvázi party dohányos voltam (spec partykba pont nem jártam, de kb ilyen gyakorisággal dohányoztam) mindig megéreztem magamon, ott volt a kezemen, rossz volt a szájízem, még a hajam is olyan volt. Kb 5x mostam kezet egymás után, hogy valamennyire eltűnjön a bűz...
2011. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!