Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért volt ilyen...

Szerintetek miért volt ilyen lekezelő? Meg hogy lehetett ilyen csaja neki?

Figyelt kérdés
Ma találkoztunk egy régi osztálytársunkkal és tök lekezelő volt, főleg a bnője. Mondjuk középsuliban végig mi is olyank voltunk vele, lehet azért? Meglátott minket, köszöntünk egymásnak, de ő csak így, hogy szevasztok. Aztán utána rögtön hallom, hogy így nevetve kérdezi tőle a bnője, hogy ez meg ki volt ő meg csak ennyit mondott, á csak egy senki, nem érdekes otársam volt aztán még utána hátranéz a csaja és elkezd rajtunk nevetni, de ilyen flegmán. Itt azthittem utána megyek és felpofozom. Pedig a suliba kis csendes volt. Most meg pár év alatt nagy feltört. Teljesen megváltozott külsőre, régen kis besült volt most meg ilyen nagy jól felöltözve minden. Meg olyan szép barátnője volt, sose hittem volna, hogy ilyen csaja lesz.
2011. szept. 4. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hahah, lol, tetszik ez a sztori. Ha 4 évig nem foglalkoztatok vele, akkor ez a minimum, amit megengedhet magának veletek-veled szemben, szerintem ennyit megérdemel a sorstól.
2011. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kvittek vagytok.
2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
2011. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit várál?

"Szevaaasz! Ezer éve nem láttalak! Tök jó fejek voltatok velem suliban,ezért....." Vagy mit?

2012. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!