Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha megvonják a segélyek jó...

Ha megvonják a segélyek jó részét, akkor a cigányok elkezdenek szivárogni az ország nyugati felébe, hogy ott lopjanak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, ott jobban élnek az emberek mint a keleti részben, tehát jobban van mit lopni.

...mély tisztelet azon cigányszármazású embereknek akik normálisan, becsületesen dolgoznak meg azért amilyük van.


2009. ápr. 20. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Na még az kéne ... valóban a különbség szakadéknyi az életszínvonalban itt a kis országban is K és Ny között, és valóban jóval több van K-en, de sztem szivárogjanak csak, hamar mnegbánják, aztán majd vissza húznak.

A segélyek általános megvonmásával nem értek egyet, mert ez is olyan, hogy tudjátok mindig a kicsi szív,m akinek már ma sem telik gyógyszerre sem, az persze még rosszabb helyzetbe kerül, de mint a cigányok is, akik a 8 gyerekkel arra rendezkdtek be, hogy csak abból akarnak élni egész életükben, na velük meg nem lehet mit lezdeni egyszerűen.

1, Szabályozni kellene, hogy 2 gyerek utéán nincs több segély

2, A segélyezettek köréből a cigányokat eleve ki kellene zárni, hétha még netán dolgozni is elmennének.

2009. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Segélyeket csökkenteni, magántulajdon védelmét bevezetni (joggal lehessen lelőni a telkemre tévedt bárkit), a halott tolvajokat bedarálni párizsinak vagy virslinek, exportálni, és jól megélni belőle. 800.000-n vannak. Ha átlag 40kg-mal számolunk, az 32000t+adalékok és egyéb anyagok. 1kg legolcsóbb párizsi 300Ft/kg, 300eFt/t. Az 9600 milliárd. A magyar államadósság fele (lassan harmada?). Szerintem megoldás.
2009. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Akkor kitör a cigánylázadás, akárcsak Szlovákiában 5-6 évvel ezelőtt. Akkor a segélyeket a felére csökkentették. A cigányok nem tudtak ebből annyit játékgépezni és fellázadtak boltokat fosztogattak, ahol a magyarországi médiában hangoztattakkal ellentétben nem élelmiszert loptak, hanem alkoholt cigit és édességet, chipset, kólát. A Szlovák katonaság kivonult a lázadás leverésére, kegyetlenül leverték őket 2-3 nap alatt, azóta a cigányok Szlovákiában kussban vannak és Szlovákia gazdasága szárnyal.


Na itt Magyarországon valószínűleg itt is kitörne lázadás, de mivel egy ilyen lázadást rasszista dolog leverni a hivatalos baloldali dogma szerint, hát nem tudom mi lenne. ..

2009. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A nyugati országokba járhatnak lopni, de mást nem...azoknak van annyi eszük, sajnos ha rajtakapják a lopáson visszahozzák
2009. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen ugyan azok a cigányok élnek ám keleten és nyugaton. A nyugatiak jobban asszimilálódtak, itt azért van velük kevesebb gond.
2009. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb gond van velük Nyugaton??? Ezt azért nem mondanám, Vas megyei vagyok, hidd el itt is rengeted a gond, lopnak, kötekednek...sorolhatnám..
2009. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

/Off:

Az "amijük" szó j-vel írandó, nem ly-nal! Kérlek, figyelj oda erre!

2009. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!