Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a meleg...

Miért van az, hogy a meleg srácok általában tök jó pasik, és a lányoknak hiába csorog a nyáluk?

Figyelt kérdés

Nem képztelgek, tapasztalat, már több meleg srácot láttam, megismertem, és hát szóval lehetnének igencsak lányok bálványai, de hát ...

Ja és az miért van, hogy általában jobb a stílusuk (viselkedésben, öltözködésben stb)? Lehetne példálózni ismert modellekkel, divattervezőkkel, és szóval miért van ez?


2009. ápr. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Mert a melegeknek általában nagyon fejlett az esztétikai/stílusérzékük. ezért van sok meleg művész/divattervező.

annyit tehetsz, hogy megpróbálsz tőlük ellesni pár divatfortélyt. csak arra figyelj, hogy ne ess át a ló túlsó oldalára.

2009. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, de valami eszméletlen mértékben nyomják, és az a vicc, hogy a lányok is eldobják magukat tőlük, bár tudják, hogy hiába.

Mire gondolsz, hogy "lessek el" valamit tőlük?

Igazad van, talán nem véletlen, hogy művészvilágban stb. annyi meleg van, hát azt képzeld el, én voltam még pár éve modell-versenyen, na ott meg kb mindegyik srác meleg volt, de nem csak a modellek, akik velük dolgoztak azok is, úgy éreztem, majdhogynem minimum-elvárás ott, hogy melegnek kell lenni.

Jól van nincs semmi bajom velük, csak nem értem. Vagy lehet, hogy értem is, csak akkor meg az okát nem értem. Gneetikailag meghatározott, hogy jobb a stílusérzékük?

2009. ápr. 20. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, többet foglalkoznak a külsejükkel.
2009. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát az a minimum, de a viselkedésben a stílusuk is más, ás a lányok meg elolvadnak tőle. Érdekes egy dolog ez nagyon.

Hát engem egyszer a meleg srácok a gimiben elhívtak egy meleg diszkóba és kb nem hittem a szememnek, egy teljesen más világ, a barátnőmmel mentünk, de ő is azt mondta, hogy hihetetlen, ennyi jó pasi és mind meleg. Ez azért elgondlkodtató.

2009. ápr. 21. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!