Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel hívhatnám fel a figyelmé...

Mivel hívhatnám fel a figyelmét erre jobban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit bevettünk a család csomagba, mert még volt benne hely, így aztán dumálhatnánk, amennyit csak bírunk, de csodák csodája, az a telefon sosincs nála éppen, vagy most nem használja, vagy ki van kapcsolva. 3 száma van, mindig másikat használ éppen, én meg alig győzöm módosítani az éppen ingyenes számot, mert csak havonta egyszer lehet. Ha meg éppen tényleg kéne beszélnünk, hívhatom a fizetősön az ingyenes mellett.

Sokat szoktunk beszélni, meg nem rossz ember ő, csak éppen ezt az egyet telibesz@rja, hiába könyörgöm neki állandóan. Fura mód éppen mindig az nincs használatban, amelyik éppen ingyenes.

Tudom, hogy nem figyel "az ilyen apróságokra, mert nem érdeklik a telefonok" (ezt szokta mondani), de engem meg érdekel a pénztárcám. Jaj, bocsi -ezzel mindig el van intézve.


Egy lány


2011. aug. 31. 11:40
 1/7 A kérdező kommentje:
*családi
2011. aug. 31. 11:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csak csörgesd.... aztán ha már zavarja akkor visszahiv ha nem akkor buzeráljad vele hogy minek neked telefon? meg olyankor el is tudod mondni ilyenkor hogy miért csak csörgeteted meg ilyenek
2011. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nem szeretne a családi csomagod tagja lenni, ennyi. Ne korlátozd őt. Szállj le róla.
2011. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eléggé az érződik amit az utolsó írt.

Szerintem marhára nem akarja, hoy ingyen bármikor hívogathasd. Csak lehet udvarias volt és nem akarta visszautasítani a családi csomagodat.

Kicsit szállj le róla, hagyd békén magára.

2011. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első: végülis időnként ezt szoktam csinálni, de van, amikor tényleg fontos, nem sok, 1-2 perc, de miért ne lehetne azt is az ingyenesből? na ez a méreg

Második: akkor sose dumálnánk, és ő meg akar, abba nem menne bele, abba viszont meg én nem megyek bele, hogy a fizetősön dumáljunk ennyit

2011. aug. 31. 11:54
 6/7 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom hogy nem ingyenes hanem havonta +1 embernek egy ezrest kell még fizetni. Nekem is bevettük a barátomat és havonta így egy ezressel többet fizetünk. Nálunk megérte, két zsebe van szóval eltud tárolni két telefont is. Szerintem villámgyorsan rakjátok ki a barátnőd szűrét a családbarátból mert nyilvánvalóan nem érdekli, nem lehet elérni akkor meg minek legyen benne. Ha erre nem képes akkor viszontlátásra! Nekem is van egy ilyen barátnőm sose lehet elérni mert hiába van telefonja nem lehet elérni, nem hordja magával, elvesztette a töltőjét stb.
2011. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha annyira akartok egymással beszélgetni akkor találkozzatok,és személyesen szemtől-szembe tudtok beszélgetni akár órákon át is..Ami a lényeg INGYEN van
2011. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!