Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vannak a sulimban...

Miért vannak a sulimban kiakadva, ha mások nem úgy öltözködnek, mint ők, hanem inkább a divatot követik?

Figyelt kérdés

Barátoknál,haveroknál a suliban szoktam észrevenni, hogy folyton leszólják az olyanokat, akik nem úgy öltözködnek, mint ők. Nekik az a normális, ha valaki felvesz egy farmert, hozzá pólót,topot, ennyi. Azt vettem észre, hogy Pesten az emberek máshogy öltözködnek. Sokkal divatosabban és választékosabban. Ők simán felvesznek ősszel szoknyát, hozzá akár csizmát, stb. Most ne arra gondoljatok, hogy minden csicsás cuccot felvesznek, csak pl ami akkor divatos, felveszik. Nem lakom eldugott faluban, egy nagyobb városban élek, ezért is tartom furcsának, hogy ők ezen kiakadnak... Persze volt már rá példa, hogy valaki túlzásba vitte, minden sz.art magára rakott, de ha valaki a divatot követi, miért baj nekik..? nem értem. szerintetek?


(bocsi, ha esetleg rossz kategóriába raktam, gondolkodtam még a divat-ban is, de inkább ez mellett döntöttem)


2011. aug. 30. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom irigyelik azokat, akiknek több pénzük van ruhára, jobb a stílusuk. Engem a fekete ruháim, bakancsom miatt néztek le. Aztán amikor szóbaálltak velem, rájöttek, hogy nem harapok. Van aki túl tud lépni a különbözőségeken, van aki korlátolt és csak b@szogat másokat.
2011. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a stílus nem pénz kérdése.

én pl kizárólag turiból öltözöm, de állítom, h sokkal jobban, mint azok, akik a kínaiból vagy akár plázából.

sokan dicsérik is a cuccaimat, meg persze van némi ízlésem hála az égnek :)


sztem akik nem mernek felvenni vagányabb, rendhagyóbb öltözéket, azok nem a pénzhiány miatt teszik, hanem mert egyszerűbb nekik így öltözni, és fikázni másokat, akik értenek valamit a stílusos dolgokhoz.

2011. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem lenéztek a bakancsom miatt, pedig drágább, volt, mint néhányuknak 3-4 pár cipő. Én saját magamnak varrom a ruháimat. Nem tetszik mindenkinek, de legalább az van rajtam, ami tényleg nekem tetszik, ami én vagyok.
2011. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A divat a tömegnek való, aki átlagos, azt átlagos jelenleg meg szar. Most pl. a kényszeres "egyediség" és "művészlélekség" a menő. De már kezd csírázni a "Minek legyek egyéniség?" tábor is, és nemsokára az lesz a divat...
2011. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel se a tömeg, se mások véleménye. Nincs ennyi erővel olyan a világon, ami ne divat lenne. Ha az ilyenekre hallgatnánk, mindenki nudizna.
2011. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!