Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha most kipakoltatnák veled a...

Ha most kipakoltatnák veled a táskád, mit találnának benne?

Figyelt kérdés
kezdem: telefon, pénztárca, irattartó, parfüm, zsepi, mobiltöltő, egy 3in1 kávé, ajakápló, bugyi, 1tampon, műanyag villa, fogkefe
2011. aug. 22. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Az összes iratom, százezer ft készpénz, és egy 10 millió forintos bankkártya. Persze ez nincs rá írva, de én tudom hogy ebben a pillanatban ennyi van rajta. Egyébként autóstáska van nálam, mivel éppen "vacsorázom" egy éjjel- nappali étteremben az autópálya mellett egy tárgyalást követően.
2011. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tom Benko ***** válasza:
Asus eee701 félkész LFS-sel, egérrel, töltővel, Négyjegyű függvénytábla, Rendszerező kémiai mintafeladatok, Középiskolai kémiai feladatok, Szakközepes kémiakönyv, Gimnáziumi kémiakönyv, Fizika érettségi feladatok II. Piros toll, kék toll. 256M pendrive dolgozatokkal, tanmenetekkel, óravázlatokkal, Egy doboz Szofi, egy üres cigarettatárca, öngyújtó, ZTE Blade
2011. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
dezodor, korrektor, púder, zsebkendőtartó, ajakápoló, sebtapasz, higeen, tampon, alapozó, marlboro, öngyújtó, strepsils.
2011. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak telefon, penztarca iratokkal es bankkartyakkal, par blokk a boltbol (alt. benne marad utolso par), kulcsok, garazs nyito es ennyi. Minden mast (sminket, betetet, bugyit) a kocsiban tartok.
2011. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

„Az összes iratom, százezer ft készpénz, és egy 10 millió forintos bankkártya.”


Nem rossz, az enyémben csak morzsa, esetleg néhány papírfecni.

De maga a táska az nagyon jó, megérte az árát.

2011. aug. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ava87 ***** válasza:
Egy kiló szemetet (legalább három bevásárló cetlit, papírzsepit, kavicsot), két csekket, pénztárcát, öngyújtót, telefont. Szerintem más is van benne, de fogalmam sincs :)
2011. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Strandra készülök:

Törölköző, váltó bikini, telefon, pénztárca, bankkártya, az összes iratom (kivétel útlevél, külföldön vagyok). Kinti lakáskulcs, zsebkendő, egy könyv, fényképező, valószínűleg némi szemét, illetve tampon.

Egyszer már belegondoltam milyen jó móka lenne, ha itt kint lenyúlnák a táskámat... hát többször inkább nem gondolkodom ezen.

2011. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
gyógyszer, papírfecni, pénztárca (szinte üres), kulcscsomó, telefon, notesz, toll, apró, üveggolyó (ne kérdezzétek!), fogkrém, betét, ajakír, rotringhegy, egy könyv (Rónaszegi: Hínáros tenger), radír, gyufa, egy pár fülbevaló, zsepi, pendrive, egy leszakadt gomb, mentolos inhaler, D30-as kocka, igazolványok, frissítő testpermet, teafilter, használt vonatjegy, kézkrém, Budapest térkép, színtelen körömlakk, ragtapasz.
2011. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs táskám.
2011. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most üres.

Ha edzésre megyek akkor ez eddzős ruhám, bérlet, egy palack víz.

Ha suliba megyek akkor pár füzet, tolltartó, kajám.

Ha dolgozni megyek akkor a munkásruhám, kaja.

Ha kocsival megyek vagy motorral akkor a pénztárcám is viszem mert abban tartom a jogsim, bankkártyát, személyit


A telefonomat a zsebemben hordom papírzseb kendővel együtt. Ha a városba megyek akkor a buszbérletem is viszem.

2011. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!