Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szívesen leveleznék olyan...

Szívesen leveleznék olyan emberekkel, akik nem tudják kinek elmondani a problémáikat. Ismertek olyan oldalt, ahol találhatok ilyen embereket, illetve inkább ők találnának rám?

Figyelt kérdés
Kerestem,de nem találtam.
2010. márc. 25. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne is keress, maximum Jézusmindenkitmeghallgat.com

Hahó, ez a 21. század, itt senkit nem érdekel a másik nyomora, hidd el, tapasztalat!

Én meghallgatnám egyébként a problémáid, talán tudnék is mit tanácsolni, csak tudod kevés itt a megértő, tanácsot adni tudó ember...

2010. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem épp egy ilyen oldalon vagy.


Amúgy sajnos az előző hozzászólónak igaza van: Magyarországon mindenki szarik mindenkire, és sokkal jobban tudja a másik dolgát, a magáét meg elhanyagolja.

2010. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen problémáról van szó.

Keress rá az adott problémára, és megtalálod, hogy mely fórumok vannak hozzá!

2010. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sajnos igazatok van.De gondoltam hátha...
2010. márc. 26. 07:22
 5/6 futo viktoria válasza:
sok ember van aki meghalgatná a bajod és elmondhatnád neki minden szomorú estetett ami történt veled.élnek még ilyen emberek.csak meg kell találnod öket.1.én szívesen meghalgatnám a bajod.stb..:) ne aggódj és élnek itt még magyarországon ilyen emberek is;)
2010. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 futo viktoria válasza:
inkább helyeselek,és a többiekkel egyet értek.(rosszul fogtam fel az elöbb az egészet):$ (azt hittem azt akarod hogy a te bajod halgassák meg.)
2010. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!