Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a baj a new school metal...

Mi a baj a new school metal zenével?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra a régi metal zenét kedvelőkre, akik szerint nem metal az új metal bandák. Nem a Linkin Parkra vagy a Limp Bizkitre gondolok, hanem az olyanokra, mint a KoRn, Marilyn Manson, Rammstein, (régi) SlipKnoT, SOAD, rap metal bandák, nu metal bandák, alternative metal bandák, funk metal bandák és ehhez hasonlók. Olyan emberek válaszát várom, akik utálják vagy nem ismerik el metalnak ezt a fajta zenét. Normális válaszukat várom, mert kultúráltan akarok velük vitatkozni érvekkel.
2011. aug. 18. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azért irok mert én is kiváncsi vagyok rá.
2011. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
éniskiváncsi vagyok.
2011. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs de a Limp Bizkit az Rapcore és nem metal.
2011. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először is, aki kíváncsi és nem tud mit hozzászólni azon kívül, hogy kíváncsi, akkor az ne pofázzon bele!!


Utolsó!


Én is pont azt mondom, hogy a Limp Bizkit NEM rap metal. A Stuck Mojo, az rap metal.


De most inkább a régi metal hallgatóira vagyok kíváncsi.

2011. aug. 18. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
dugd fel magadnak a saját szarod :D gyökér vagy ecsém, nem kicsit nagyon
2011. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az ellentábort. Csak arra figylej oda,hogy ami zene megtetszett, az buzeráns zene -e vagy nem, illetve létezik e rajongótábora. Ha nem homokos langyos majmok, illetve vannak nagy rajongó táborai, akkor már rossz izlésed biztos nem lehet. A másik dolog meg az,hogy tény, minden zenekarnak megvannak a követői és az ellenzői is. Ezt el kell tudni fogadni. Nem kell törődni az ellentáborral, ők hallgatják a saját szemetüket, te pedig azt ami neked bejön. Ez a helyes hozzáálás. Az új vonulat zenék igenis jók, vannak nagyon úttörő hangzású jó bandák, kreatívak, egyediek, és kiváló zenészek. Arról van szó,hogy vannak azok,akik attól hiszik magukat menőmanónak,hogy kinevezték maugakt a nagy Undergroundos- oknak, de közben csak stílus-sznobok. iylenek véleményével nem kell törődni. Annyiban igazuk van,hogy a régi zenekarok egy fokkal tökösebb zenét játszottak, mint a maiak, de ettől még az újak is nagyon jók.
2012. jún. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!