Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a baj a new school metal...

Mi a baj a new school metal zenével?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra a régi metal zenét kedvelőkre, akik szerint nem metal az új metal bandák. Nem a Linkin Parkra vagy a Limp Bizkitre gondolok, hanem az olyanokra, mint a KoRn, Marilyn Manson, Rammstein, (régi) SlipKnoT, SOAD, rap metal bandák, nu metal bandák, alternative metal bandák, funk metal bandák és ehhez hasonlók.
2011. aug. 9. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tom nekem semmi bajom a Metal-al se régivel se újal

én ink ezt halgatom nem metál de rock:D

http://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE

2011. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, de nekem nem kellenek linkek rock számokról, mert csak a metal érdekel. Azért hoztam fel a kérdést, hogy hátha akad itt egy old school metalos, akivel értelmesen meg lehet vitatni ezt, mert én meg mindkét táborba tartozom. Mind a régieket, mind az újakat hallgatom.
2011. aug. 11. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem kifejezetten a Nu/Alter/Rap Metalt szeretem de énis vegyesen szeretem a régieket és újakat. Rammsteinből énis a régit jobban bírom, SlipKnoTnál meg vegyesen régit is, újat is... Vannak a régiek között is jók, rosszak és vannak az újak között is jók, rosszak. Régiekből a black metalt nem szeretem csak az Emperort a többi az sztem gagyi, régi trash metalnál tényleg nagy ikonok születtek de ez sehogy se jelenti, hogy a most az újak nem jók. Heavy Metalból a régi az tényleg jobb egy fokkal de az újak se rosszak. Death Metal az mindig jó (csak 1-2 banda rontotta el magát mára pl: In Flames). Rap metalből nem ismerek sokat csak Limp Bizkit-et és Hed P.E.-t nekik viszont az elsőtől az utolsó albumig jól dolgoztak. Nu metalnál a Slipknot örök kedvenc. Nem tudom mennyire a kérdésedre válaszoltam, de én vegyesen szeretem a régit is újat is...
2011. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már bocs, de a Limp Bizkit és a hedpe nem metal. Még csak nem is rap metal.Azok inkább rap rockot játszanak. Az igazi rap metal az RATM és a Stuck Mojo. A Limp Dick meg hedpe csak wannabe-k. Ők a selejtek. De ez csak saját vélemény.
2011. aug. 11. 12:41
 5/6 A kérdező kommentje:
És az In Flames az inkább melodic (vagyis göteborgi dallamos) death metal. A melodic death metal és death metal között ég és föld a különbség.
2011. aug. 11. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc metál műfajom a NU metal.Szerintem azt hallgat az ember amit akkor. Akinek nem teszik a mostani metál zene az hallgasson diszkót.Amúgy régebbi együtteseket is nagyon bírok: Pantera,Slayer stb.
2011. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!