Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neki is illik azért ajándékot...

Neki is illik azért ajándékot vinnem? Bővebben

Figyelt kérdés
Van egy fiú és egy lány ismerősöm. Együtt taranak egy bulit. A fiú a szülinapját ünnepli, a csaj meg csak a névnapját. A csajszi tegnap írt nekem hogy meghív a buliba. De a fiú nem hívott meg. Amúgy csak onnan tudom hogy közösen tartják, mert egy közös ismerősöm mondta tegnap, de a csaj nem említette tegnap, h a srác is akkor tartja, szóval erről én mit sem tudok :D Azért a fiúnak is illene vinnem valamit, ha nem is hívott meg?
2011. aug. 6. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellene vinned valamit, bár hozzáteszem, nem szép dolog hogy a fiú is ünnepli a névnapját akkor, mégsem hív meg. De az is lehet, hogy úgy gondolta, ha a csajszi meghív, akkor neki már nem kell. (?)
2011. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is vigyél, bizti jól esik neki.

Általában szoktak a házigazdáknak valami apróságot adni :)

2011. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az az eredeti felállás, hogy én arról nem tudok, hogy a fiú is házigazda :/
2011. aug. 6. 18:03
 4/5 anonim válasza:

Ha viszel neki ajándékot és nem akart meghívni az nem lenne a legkellemesebb hejzet mert még magadat sem tudod kimagyarázni hogy te nem tuttad hogy szulinapja van.

Ha nem viszel neki ajándékot az kínos lehet de megtudod mondani hogy te nem tudtad hogy szulinapja van és csak az akivel jár az hívott meg a névnapjára.

Ha nem akart meghívni és nem vittél neki ajándékot az a legkellemetlenebb hejzet.

Ha meghívták a közös ismerosodet akkor viszont szerintem vigyél neki ajándékot mert ketten már csak kimagyarázzátok az egészet.:D

Én ezeket ajánlom: a kettes variációt, az utolsót (ha meghívtak az ismerőst), vagy viszel neki ajándékot és te majd kimagyarázod

2011. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A csaj meg a srác NEM járnak! csak haverok
2011. aug. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!