Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le havert? Mit...

Hogy koptassam le havert? Mit kamuzzak neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác kb 1 hónapja ismerem, eggyütt buliztunk egy közös barátunk révén ismerkedtünk meg. Jó arc, bírom nagyon, de elég nyomulós. Bejelölt facebookon testvérnek, közben nekem nincs bejelölve senki, mert barátokat nem akarok tesónak jelölni. A múltkor néztem a telóját úgy vagyok beírva nekii hogy Dénes tesó. Nállam csak simán a keresztneve van beírva a telómba és nem írtam a keresztneve mellé hogy tesó... Ma már 4-szer hívott, és folyton üzeneteket küld facebookon hogy mizujs velem meg menjek bulizni vele. Nekem kicsit túl nyomulós. Nem tudom mitől lettem ilyen jóba vele, nyílt őszinte ember sok haverja van, de van akit már 1 éve ismer még sem jelöli be facebookon testvérnek és nem keresi telefonon egymás után négyszer is. Nem akarom megbántani mert tényleg jó arc, de én nem vagyok az a típus aki folyton lóg valahol valakivel. Fontosak a haverok barátok és tudom hogy az ember társas lény de nekem ez kicsit túlzás. Én úgy vagyok vele hogy néhányszor bezsélek vele 1 héten telefonon vagy személyesen vagy facebookon de ő folyton engem keres. Szerencsére nem egy városban élünk. Szerintetek mit tegyek? És mit kamuzzak hogy miért nem vettem ma fel a telefont egésznap??

Ne értsetek félre nem vagyok kcsg aki lesz.arja a haverjait csak nekem sok belőle így hirtelen.


2011. aug. 2. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kell kamuzni? Miért a kamuzás jut eszébe először az embereknek, ha meg akarnak oldani valamit?


Mi lenne, ha ezt, így, ahogy ide leírtad, megmondanád neki?

2011. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
na figyelj, bizonyára azért van ennyire rádtapadva, mert valószínűleg egy igazi barátja sincs, és most túlságosan örül, hogy talált egy jó havert. Mondd meg neki, hogy nem tudsz minden nap vele lógni, hagyjon neked is egy kis teret, és csak azért, hogy vele töltsd minden szabad perced, nem hanyagolhatod el a többi haverodat sem. Mondd, hogy nagyon bírod, király vele a buli meg minden, de nem vagytok összeragadva. Próbálj érthetően, egyenesen és határozottan fogalmazni. Ha tényleg jó haver finomíts a dolgon. Ne kamuzz, semmi értelme, egy idő után kifogysz a hazugságból. Egyszer mondd meg neki, de úgy hogy többet ne kelljen. Vagy még az is lehet, hogy bemutatod őt a barátaidnak, és ha összehaverkodnak, nem te leszel neki mindig a világ közepe. :) remélem hasznos lesz ez számodra, sok sikert :D
2011. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy homokos vagy, akkor jó esetben lekopik. Ha nem kopik le, akkor vigyázz vele :)
2011. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!