Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan koptassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk két hónapja, nem randi volt ha nem afféle fussunk össze dolog, de azóta egyszer meghívott randira, amit visszautasítottam, és mondtam hogy mostanság nem vagyok túl jól (családi gondok, új suli a
2011. okt. 31. 21:20
 1/5 A kérdező kommentje:

nem értem miért küldte el:O

(szóval családi gondok, új suli)

Ezek után békén hagyott, de most újra rám írt hogy találkozzunk őszi szünetben, erre én világosan megmondtam hogy nem akarok tőle semmit, de még most is találkozni akar.

Én 15 éves lány vagyok, ő 17 éves fiú.

Úgy érzem lelkileg tényleg nem vagyok kész egy komolyabb kapcsolatra. De ezt nem érti meg. Mit tegyek?

2011. okt. 31. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Előbb-utóbb csak leszáll rólad.
2011. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Edd mg.
2011. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel fogyatékos, csak sajnálni lehet.
2011. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fogja fel akkor nem igazán lehet mit tenni, max figyelmen kívül hagyod..
2011. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!