Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, aki esküdözik a gyerekei életére, majd kiderül, hogy hazudott?

Figyelt kérdés
Sajnos az én gyerekem életére is esküdött, majd lebukott. Kicsit babonás vagyok, és félek a következményektől. HOgy tehet ilyet egy "apa"?
2009. ápr. 8. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... az ilyen babonák azt mutatják, hogy régen úgy tapasztalták, a gondolat ereje nem is olyan elhanyagolható. Te gonodlj jókat! Emlékezz a Csipkerózsika mesére. A gonosz tündér gondolata megvalósult. De a jó tündér jóra fordította. Mindamellett szerintem ne félj, ne aggodalmaskodj, mert ezek is rossz gondolatok. Szokták mondani, hogy amitől félünk, azt magunkra húzzuk. Szóval legyél nyugodt, szeretetteljes, pozitív gonodlkodású, és kerüld, vagy hessegesd el a rossz gondolatokat. A gyereked lásson mindig vidámnak, boldognak. Legyél is az valóban, mert különben a gyerek átlát rajtad.
2009. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyszerűen nem értem, hogy tehetett ilyent:(
2009. ápr. 8. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Átgondoltam a dolgot. Végül is esküdözni a gyerek életére, ez nagy bunkóság(bocsánat), de nem átkozódás, nem rossz kívánság, szerintem ennek nincs jelentősége, mert nem az van a gondolatában, csak úgy mondott egy nagy mondást. Biztos így akarta kikényszeríteni a beleegyezésedet. Van ilyen az életben, ne foglalkozz vele.
2009. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Próbálok nem foglalkozni vele. Így próbálta elérni, hogy kibéküljek vele. Egy ilyen emberrel soha.
2009. ápr. 9. 06:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem veszi komolyan az ilyesmit.
2009. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet, amit az előző válaszoló írt, hogy őneki nem jelent semmit az esküdözés, Viszont ha jól látom, akkor Neked nagyon is sokat jelent. És van egy közös gyereketek. Akkor meg a kibékülés mégiscsak napirendre kellene hogy kerüljön. A kérdés ez volt: Mi a véleményünk?... Viszont neked tisztázni kellene, hogy mi a Te véleményed. Csakhogy tele vagy haraggal, és most emiatt nem látsz tisztán. Próbáld higgadtan és tárgyilagosan megvizsgálni az "embered" lelki tulajdonságait.
2009. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!