Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a cigányokat?

Szeretitek a cigányokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 16:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Erről egy vicc jut eszembe.


Indián törzsfőnök a gyűlésen:

"Embereim: van egy rossz és egy jó hírem. A rossz: ellepték a szomszéd települést a cigányok. A jó: ugyanolyan ízük van, mint a bölénynek."

2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
Akiknek keresztneve "Pecsenye" - azokat én szeretem. :-)
2011. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
0%

persze sok borssal és kevés sóval édessavanyú mártással


de most komolyan te szereted a horvátokat? nincs olyan hogy szeretsz -e egy etnikumot vagy népet mert a világ azért kicsit színesebb mint hogy a cigányok lopnak, a magyarok istenek és a románok rasszisták. ha a cigányok lennének többségben és ugyanolyan rohadt rasszista népség lenne mint a magyar akkor valószínűleg nálunk is nagyarányú lenne a bűnözés

2011. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
8%
Ez magyar orszag .,csak a ciganyokkal vannak el foglalva .,undorito .,kivancsi lennek mit csinalnanak a magyarok ha olyan eletlenne othol mint itt Angliaban .,.,szerintem minden nap nyugtatoznanak,.de hal isten mindenhol utaljak a magyarokat.,en sem birom a ciganyokat mert nekem is meg van roluk a velemenyem .,de a magyarokrol is.,
2011. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%
Utálom őket. Büdösek, nincs munkájuk (de nem is tesznek érte semmit), amikor meg megkapják a segélyt, a TESCO-ban méregdrága vodkákat vesznek, egyszer belémrúgtak ilyen 7 éves kis cigánykölykök...
2011. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%

Jó pofa videó. Ez az első dolog amit egy újszülött dakota organizmus megtanul: LOPNI!!!

Amúgy az a szomorú, hogy ha egy ilyen esetnél elkapja őket egy biztonsági őr, az diszkrimináció!!!! "Mert, mi az, hogy egy cigány lop???? azt se tudják, mit jelent az a szó" című nóta....

2011. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
41%
ők nem lopnak, ők gyűjtenek :D
2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
utolsónál a pont...
2011. júl. 29. 16:56
 20/30 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2011. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!