Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Folyton piszkál, mit tehetnék...

Folyton piszkál, mit tehetnék ellene (nem szerelmi)?

Figyelt kérdés

Régen sem voltam túl jóban az illetővel...deh elvileg azóta már "kibékültünk"..de most megint elkezdett piszkálni. Ez nekem nagyon kellemetlen szeretném ha mihamarbb abbahagyná......tudna segíteni valaki.

Verekedésről szó se essék mert egyzser már verekedtünk ami igazábol döntetlen hozott (jött a buszunk) de mivel az ő barátai voltak ott term,észetesn ő nyert, meg most nem érzem magm úgy hogy jaj de naqgyon verekedni akarok. ya és légyszi a tanárokról ne is beszéljetek 8előre is köszi).


2009. ápr. 6. 20:02
 1/1 anonim válasza:

Ez így eléggé érthetetlen.


Te nemed, "ellenfeled" neme ?

Ezen nagyon sok múlik. Ha azonos neműek vagytok akkor meg kéne beszélned vele hogy mi a f*ért b*sztat. Verekedés sztem nem célravezető...


Ha azonos nem akkor is kérdés hogy te L vagy F vagy. Ha L akkor tuti van benne valami, ha nem is szerelem akkor szimpatizálás. Ha nem érdekelnéd akkor messziről kerülne.

Ha F vagy akkor pedig hasonló helyzet, de furább, és számomra nehezebben elképzelhető.

2009. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!