Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék szerelmi bánat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
en is szeretnem tudni a valaszt:-<
2009. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kikapcsolódni, kirándulni, barátokkal/barátnőkkel lenni, szóval ne legyél sokszor egyedül mert akkor csak Rá fogsz gondolni. Menj el bulizni, csavarogj, próbáld meg élvezni az életet. Tudom, nem könnyű, sőt, nagyon nehéz, de hidd el idővel egyre jobb lesz. Jól mondják hogy az idő mindent megold.
2009. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyél sok szalonnát.. -.- semmit nem tehetsz szerelmi bánat ellen... vársz amíg elmúlik.. vagy ismerkedj lányokkal/fiúkkal...
2009. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igyál némi alkoholt (tényleg ne sokat, nem cél a részegség, csak némi ellazulás), és tegyél be valami keményebb zenét! Üvöltesd jó hangosan, meg Te is üvölts hozzá - verd ki magadból az egészet. Ajánlatom: Slipknot (nagyon jó ambivalens nótáik vannak: Iowa, The Nameless, Everything ends - de ezeken kívül az Iowa meg Slipknot albumuk bármelyik dala megfelelő), Devildriver (jó kis pörgős dalok, keményebb énekkel), Sepultura... Egy-két óra üvöltözés némi alkohollal azért kiüti az embert. Aztán ha már elég "tisztának" érzed magad, irány a nagyvilág és találj egy másik lányt, akivel lehet még jobb lesz, mint előtte.
2009. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

alkohol, barátok, panaszkodás, mérgelődés, bosszankodás. :)

én fél évig csináltam, szóval ez se gyors módszer.

2009. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
buli,pia,zenezenezene (szomorú,sírós,hogy jól kibőgd magadat,persze buli után)
2009. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az h próbáld meg elfelejteni,egyél csokit,szedj "nyugtatót",ezek nem jók mert én is ezt élem át:-<

(a szívem egyik fele boldog,emlékekkel teli

(a szívem másik fele szomorú és üres:-<

2009. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
sajna egy gyógyszer van rá:az idő....ma kezdtem a bánatot biztos sokáig fog tartani :( de ettem csokit,néztem vigjátékot és mégis a pasi van az eszembe .....
2009. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
az a lényeg , hogy barátkozz fiúkkal, lányokkal. legjobb haverjaiddal menj el bulizni, vagy hallgass technot , nekem az segít.
2010. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Most van először szerelmi bánatom,de borzasztó,nagyon.Már sírok is miatta :'(
2010. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!