Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miből van kevesebb, jó képű...

Miből van kevesebb, jó képű fiúból vagy szép lányból?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha lányt kérdezel, fiúból, ha fiút, lányból
2011. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gritty válasza:
Szerintem fiúból. F/36
2011. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem is egyébként...
2011. júl. 24. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira egyértelmű, nem is értem miért tetted fel a kérdést. Nyilvánvalóan a nőkből sokkalta több szép van, mint férfiból, az ok pedig nagyon egyszerű. A férfiak külső alapján választalak, vizuálisak, a nők is azok részben, de kevésbé mint a férfiak, náluk párválasztásnál nem feltétlenül olyan erősségű szempont a külső, mint a férfiaknál... Egyszerű kiegyenlítődés.
2011. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy jóképű fiúból van kevesebb.

Hiszen én csak egyetlen egy vagyok...


:-D Pedro

2011. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért tűnik úgy, hogy szép lányból több van, mert a lányok ügyes kis sminktrükkökkel hamar gyönyörűvé varázsolják magukat, apró szépséghibáikat ügyesen elfedve.

A legtöbb fiút nem érdekli, ha van apró hibája, nem olyan hiúak, mint mi.

Tényleg kevés helyes sráccal találkozni mostanában.


20/L

2011. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúból.
2011. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szép lányból. Egyre kevesebb.

A fiúk nagyon jóképűek tudnak lenni, és magabiztosak, stílusosak is, de a lányoknál eltűnőben van az igazi szépség: egyre gyakrabban áll elő az a helyzet hogy egy dögös bukszát visz haza az ember és egy bányarém mellett ébred.


Hazugságokat, illúziókat öltenek magukra ( tisztelet a kivételnek) és eltűnőben van a valódi szépség. Ritka a harmonikus mozgás, a szép mosoly és a természetes, lágy nőiesség, mindent elkezdett átitatni a törtető magazinszerűség.

Nincsenek nőies formák, a helyüket átveszik az elől deszka hátul léc torzók, és a lányok el is felejtenek élni a nőiességükkel, mert azt sugallják nekik hogy elég egy kilónyi vakolat az arcra és valami formátlan zsák ruha gyanánt, ami őket viseli, ahelyett hogy a szépségük elemné ki.

2011. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!