Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy béküljek ki a legjobb...

Hogy béküljek ki a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
lett egy pasija, és azóta engem hanyagol, meg kibeszél,. én is mondtam rólla valamit, de én nem olyan durvát mint ő. de én még se haragszok rá, mert én nagyon szerettem barátilag. és nem akartam elveszteni. mindenki kavar mindenről a hátunk mögött, és nem birom tovább. mit csináljak???
2011. júl. 17. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért ha engem a "legjobb barátnőm" feltűnően hanyagolna, és kibeszélne(??) a hátam mögött, elgondolkodnék a "legjobb barátnő" minősítésen. Amúgy a legegyszerűbb, ha felhívod, hogy találkozni szeretnél vele, vagy átmész hozzá, és elmondod neki azt amit leírtál. A reakciójából úgyis érezni, és látni fogod, hogy érdemes-e erőlködnöd miatta.
2011. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13/l
2011. júl. 17. 18:13
 3/7 anonim válasza:
ez nem legjobb barátnő
2011. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 13 évesek miért itt kérdezgetnek? Kéne legyen egy külön kategória erre.
2011. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne kérdezhetnének itt? Nem kérdezett sem rosszat, sem butaságot. Őt ez foglalkoztatja, és kiváncsi volt mások véleményére.
2011. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Családi kapcsolatok kategóriában volt, mikor ezt írtam.
2011. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én normálisat kérdeztem, foglalkozz te válaszoló a magad dolgával ... ilyennek nem való ez az oldal.-.-" és télleg nem kérdeztem butadságot!!!!
2011. júl. 18. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!