Melyik könyvet ajánljátok jobban, A testbeszéd enciklopédiáját (Alan Pease-Barbara Pease) vagy a Beszédes testeket ( Egy FBI ügynök. )?
Szeretném megtanulni manipulálni az embereket, de észrevétlenül. Kiszúrni ha valaki hazudik, és persze elrejtenii a saját hazugságaimat. Jöhetnek egyéb javaslatok is, ezekről a dolgokról szóló könyvekről.
17/F
Az FBI-os jobban részletezi(példákon is bemutatja), ha jól emlékszem.
Konkrétan az enciklopédiát nem olvastam csak a sima testbeszédet Peasetől, tehát nem tudom, hogy mennyiben tér el a 2 két Pease kiadvány.
Ehhez azért több kell, mint pár könyv. Rátermettség és jó ösztön. A könyvekkel csak minimális szinten lehetsz jobb, ráadásul a hangsúly a lélekjelenléten lesz, hogy az adott szituációkban lesz e erőd egyáltalán a metakommunikációra figyelni
szintén 17F (aki jó ebben csak nincs szituáció amiben hasznosíthatná)
Gondolhatod, ha profi akarsz lenni, nem elég hozzá egy könyv. Rengeteget kell gyakorolni, s természetesen mindkettő könyvet olvasd el, többször, dolgozd fel, jelöld ki a fontos részeket. Azonkívül: Paul Ekman beszédes hazugságok c. könyvét is olvasd el. S ha tudsz angolul, Paul Ekman -nak még vagy 10 könyve megjelent e témában. Plusz, Ekman kifejlesztett pár programot (METT, METT2, SETT, SETT2), amivel begyakorolhatod az arckifejezések felismerését. Egy rendszert is kifejlesztett, melynek FACS a neve. De többet olvashatsz erről a wikin. Ezek sokat fognak segíteni.
pár link: [link]
És ugye torrenten minden programját, s könyvét le tudod tölteni. :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!