Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek miért érzik jól...

Az emberek miért érzik jól magukat, ha beleszólhatnak más életébe? Mi közük van hozzá?

Figyelt kérdés

Bárhova nézek, megy a kibeszélés, a beleszólás, a rossz indulat, a pletyka stb. Miért nem tudják elfogadni, hogy a másik élete az már nem az övé ?

Példa:

A családom állandóan azzal jön, hogy 22 évesen miért nem volt soha barátnőm. Már jöttek mindennel. A csúcs az volt, amikor azt mondták, biztosan meleg vagyok. Plusz el tudom képzelni, mi mehet a hátam mögött. Ezerszer elmondtam nekik, hogy ez engem abszolút nem érdekel, nem kívánok senkivel sem együtt lenni. Érdekes módon ez manapság ciki, nem mintha köze lenne hozzá bárkinek is.

Mire jó ez? Én senkinek az életébe nem szólok bele, sőt mondjuk úgy, nem is foglalkozom senkivel sem. Az ő élete az ő élete...


2011. júl. 13. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem foglalkozol senkivel, miért foglalkozol azzal, amit mondanak, miért érdekel a véleményük?
2011. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert zavar, hogy állandóan mindenki beszólogat, hogy mit csináljak, hogy csináljam stb.
2011. júl. 13. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt én is szeretném tudni..


btw ugyanez a sztori csak 22/L

2011. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
költözz külföldre!
2011. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
azért nekem már az is gyanós ha valaki 16 fölött mgé szűz, de ha valakinek 22 évesen nem lenne barátnője, és az apja lennék én is aggódnék.
2011. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 fölött ár furcsa? Öregem, tényleg itt tartunk már?
2011. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert sz@r az életük, és könnyebbnek tűnik te dolgaiddal szórakozni, mint a sajátjukat gatyába rázni. Én ma vesztem össze anyámmal, mert b@szogat a baráti körömmel kapcsolatban.

Csak miheztartás végett, 27 vagyok...

2011. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen az emberi termeszet. Olyanok az emberek, mint az allatok ilyen tekintetben. Versenyt csinalnak mindenbol es ha azt latjak, hogy valaki valamiben nem olyan jo, mint ok, akkor kibeszelik, lenezik, mert ezaltal ok tobbnek erzik magukat, jo erzest nyujt nekik, hogy tudjak, ok jobbak/szerencsesebbek, mint te. Sajnos mindannyian ilyenek vagyunk, mi emberek, csak van, aki nagyon kicsit ilyen es eszre sem vesszuk, mig masoknal ehhez szandekos gonoszkodas is parosul.
2011. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!