Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert valtoztam meg? Vagy az...

Miert valtoztam meg? Vagy az egesz osztaly?

Figyelt kérdés
Regebben mindig mindenkivel joban voltam (pl oztalyon belul). Ami azert szerintem egy jo dolog:) Mondjuk akkor is voltak nezetelteresek, de nem sok. Mostanaban (12-es vagyok) nincs turelmem mindenkinek, az ohajanak megfeleloen viselkedni, cselekedni. Ha 3-an, 4-en mondanak nekem valamit bizony odamondok egy "jolvan na"-t vagy "nyisd ki a fuled"-et Nem azt mondom, hogy ezek olyan kedves szavak, de neha mindenki ugy beszel az emberrel mintha a seggebol(elnezest) rantotta volna ki a masikat. Van 3-4 ember akinek a szvara az egesz osztaly felul, vagy legalabbis azt hiszik magukrol. Aztan ezeknek Isten orizz mondani valamit...12.-ben mintha mindenki megmutatna a foga feherjet...nem lehet normalisan beszelni mindjart senkivel. Keszinuskodnek, okoskodnak, kibeszelnek mindenkit a hatuk mogott, aztan elvarjak hogy vagjal jopofat melleje...Biztosan valtoztam, mert elegem lett mar ebbol. Nem tettem senkinek semmit (ne pletykaltam, nem okoskodtam, nem ketszinuskodtem) megis en vagyok a "sz.r alak"...nemtudom miert. Alig varom vege legyen ennek az egesz ceconak, mert mar idegesito. sajnalom, hogy pont 12-ben van ez igy:(
2009. márc. 31. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de ilyen az élet. Ettől már csak rosszabb lesz. Kezdetek öntudatotokra ébredni és mindenkiből kezd előjönni az ember. Nem azért, de gyerekkori barátaimból, haverjaimból (több száz volt) egy sem maradt.

Ez nem rosszindulat (hanem tapasztalat) 100 emberből 1 rendes ember van.

2009. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnos en is ezt gyanitom a hatterben:(

koszi a valaszod!

2009. márc. 31. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, csak mi 13-asok vagyunk, mert mi voltunk nyelvi előkészítősök. Hát igen az öntudat. És ebben az évben kell a legtöbb dologban dönteni (ballagó kosztüm, tabló - na itt ezer meg ezer kérdés pl.: fekete-fehér, színes vagy barna kép, ovális vagy nem ovális, és még csak a képről beszéltem). És mivel rájövünk, hogy van választási lehetőségünk mindenki úgy érzi, hogy az ő döntése legyen a mérvadó. Aztán rengeteget kell tanulni. Sokkal többet, mint az előző években, és elég nagyon az elvárások. És hát egyszerűen belefárad az ember. 4-5 év sok már ugyanazzal az X számú emberrel összezárva. És hát egy osztályban mindenki nagyon különböző személyiség és napi 6 órát együtt kell tölteni. Ne foglalkozz most mással, minthogy mindjárt itt a ballagás, aztán érettségi. És nem fogod a nagyrészüket többet látni. Az érettségi találkozókon meg jókat nevetünk majd a 18-19 éves önmagunkon.
2009. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) koszi:)

teljesen igazad van:)

mi napi 10-12 orat vagyunk osszezarva, tanitokepzosok vagyunk rengeteg oraszammal

2009. ápr. 1. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!