Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a dolog ami után azt...

Mi az a dolog ami után azt mondod, hogy örökre vége egy akár sok éves barátságnak is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság!! A pénz!! Ez a két dolog megöli a barátságot.Volt már benne részem és nem én hazudtam, de az én pénzem bánta ezt a barátságot.(nemis kevés összegről volt szó)
2009. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tönkre teheti sok minden: pl ha az egyik fél nem őszinte, titoktartó stb. De szerintem, bár még lehet, hogy fiatal vagyok, ha annyira jó barát két ember, akkor nem lehet konkértan megállapítani, hogy most vége mindennek...

Két lehetőség lehet:

-sikerül megbeszélniük a dolgokat, az egyik fél képes a másiknak megbocsájtani

-vagy, idővel szépen lassan eltávolodnak egymástól és "kihűl" a barátság...


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Egy önző utálatos dög aki mindent össze hazudik rólad a hátad mögött.
2009. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
erre nincs jó szó!ezt csak magunknak tudjuk eldönteni!mindenki kicsit más a többinél!külsőleg vagy belsőleg tök mindegy!!
2012. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!