Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez? Most...

Csak engem idegesít ez? Most komolyan, ilyen hülyeséget. Ki se lehet olvasni, mire jó ez?

Figyelt kérdés

Lájjjjk haa szteed issh hülyeee vokk...=DD xdxdxd

(ideeh issh kéreem ah köböö. husz lájjkoot :DD)


Most komolyan, ilyen hülyeséget.Ki se lehet olvasni, mire jó ez??Nekem legalábbis nem jött le rögtön hogy mit is akar ez a személy...

13L


2011. jún. 30. 09:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Én is nap mint nap ilyenket látok facebook-on(de ezekszerint az én korosztályom se nőtte ki ezt).

Én azt bírom amikor az MSN kiirásokat is kiteszik és az is helyesírási hibákkal és az ember mire kiolvassa,minek teszik ki,mit írtak egymásnak főleg ha sok a helyesirási hiba.Az én korosztályomnál ismerősők közt van pár akik még nem nőtték ki a "flegma"korszakot.Myvip-en kezdődőtt facebook-on folytatják.Kiváncsi vagyok hogy 30 évesen is reklámozzák-e magukat v. megunják.Nekem ez a véleményem ezekről a dolgokról.

19/L

2011. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak ilyen emberek? Úristen. Amiket írtatok, azok is. HÁt ez durva. Pedig huszonéves vagyok, nem valami vénség, de nem gondoltam volna, hogy a tini-plázap*csa-ringyó "kultúr"kör ennyit degradálódott azóta :O
2011. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem járok már fel a fészbúkra. Amit a legjobban utáltam amikor mindenféle hülye világnapokat irkálnak:

-csók világnapja

-szerelem szó világnapja

-anyád pi*ájának a világnapja

-barátok világnapja

-...

És amikor utána néztem valójában milyen világnap is volt és kijavitottam őket akkor meg tiltották a hozzászólásom. De nem csináltam belőle nagy ügyet, 20x egymásután bemásoltam nekik. Ha törölték akkor még 20x. Jó poén volt, mindig kiakadtak:D

2011. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan lepontoztok, de facebookozni is hülyeség, innentől kezdve csak egyik hülye botránkozik a másikon.
2011. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!