Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez? Most...

Csak engem idegesít ez? Most komolyan, ilyen hülyeséget. Ki se lehet olvasni, mire jó ez?

Figyelt kérdés

Lájjjjk haa szteed issh hülyeee vokk...=DD xdxdxd

(ideeh issh kéreem ah köböö. husz lájjkoot :DD)


Most komolyan, ilyen hülyeséget.Ki se lehet olvasni, mire jó ez??Nekem legalábbis nem jött le rögtön hogy mit is akar ez a személy...

13L


2011. jún. 30. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre kevesebb az olyan normális kamasz, mint Te, Kedves Kérdező! Ne is kövesd a példájukat!
2011. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szerencsére egyáltalán nem áll kezemre az, hogy így írjak.:)

De a kedvenceimet pont nem írta bele: pöppet, tittára, cejetlek. Mintha pont kihúzták volna néhány fogukat :D

De csak kíváncsi voltam, hogy mi a véleményetek, nekem nem fáj, de zavar, hogy ilyenekkel teleszemetelik a falat...

2011. jún. 30. 09:30
 3/14 anonim válasza:
100%

Hát, először fogalmam nem volt mit akarsz. :-)

Igazad van, mint az óvodában. És becéznek mindent sokszor, engem zavar. Igaz nem vagyok már tini (30), de sosem használtam és használnék ilyen szöveget semmilyen formában.

Remélem a gyerekeim sem fogják, bár az még odébb van.(2,5 éves kislány és 11 hós ikerfiúk)

2011. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az agyamra megy. Meg úgy egyáltalán, még ha helyesen is van leírva, akkor sincs semmi értelme. Meg a másik, amikor valakinek a fényképéhez írnak kommentet:

- jajj de cép vagy, cejetlek.

- jajj, nem is vagyok szép...

- de igen, az vagy.

- de nem.

- bolond vagy és gyönyörű. láw.

- jáj, de nem is igaz.

stb.


Na, ezt nagyon tudom utálni. Ha valaki megdicsérte a képemet, akkor azt mondom, hogy köszi, azt' csá. A másik fél meg megint hülye, mert mit győzködi már... Ja, és azok "nem tartják magukat szépnek", akik föltesznek 120 képet... -.-"

Bocs, hogy off volt, csak erről eszembe jutott. :D

2011. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Sajnos én egyből kitudtam olvasni,mert a környezetemben mindenki így ír.-.-


Pl. puszi - pussykah

szeretlek- cejetlek,szrtlk

Meg ehhez hasonló hülyeségek.=D

12/L

2011. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hálistennek én ritkán látok ilyen kiírásokat facebookra mert nem egésznap azon lógok. Inkább xboxozok meg kinectezek.


1-re én se tudtam ki olvasni hogy mit akar. Csak néztem bambán. Utálom az ilyen írást. Legalább MSN-en és skypon nem így írnak a barátaim. Osztálytársaim is nagy facebook kockák (valójában csak én nem meg kb. 3-4 gyerek a 28-ból). Legalább ők nem így írnak. De ezt a: szép vagy, nem vagyok szép párbeszédet naponta látom. Igaz is amit előttem mondtak: azért van fent 120 kép róluk mert nem tartják magukat szépnek?

2011. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nálunk is "köbö" ez megy...

oohh nővérkém/kislányom/anyuummm de cépike vadol <3

nemisigaz mert tevagy a cépy.


És ahogy írtátok, bűn ronda, de azért ilyen olyan csücsörítős, csöcskirakós (bocsi a kifejezésért) , "flegmaah" képből van vagy 200.

Tudom hogy már van ilyen kérdésből egy rakás, de muszáj volt, mert már eléggé elegem van az ilyen oszt. társaimból :)

2011. jún. 30. 11:55
 8/14 A kérdező kommentje:

10:29

És ha lenne nyelvtudásuk, tudnák, mit jelent angolul az hogy "pussy" :D

2011. jún. 30. 11:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Off: Rammstein-Pussy :)

én tudom mit jelent :)


On: Nekem az a kedvencem amikor felrak magáról valaki egy képet és mondjuk a tükörbe fényképez ezért ugye látni mi van mögötte. Ott mondjuk van valamni kis hiba mint pl: egy nagy sörhasú csávó :D.

2011. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja az olyat is bírom :D De az is nagyon jó, hogy akkor fényképezik magukat, mikor nagy rend van a szobába, vagy a fürdőszobába ki van teregetve. Nem egyszer láttam olyan képet amikor a fürdőszoba tükörben nem csak a lány látszott, hanem a melltartók, franciabugyik, s miegymás. ÉS még be is jelölte a képen hogy PIROS TANGA! xd azért írom így, mert a személy is így jelölte be :D
2011. jún. 30. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!