Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Átélted már a költözést...

Átélted már a költözést (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Én eddig egyszer éltem át a költözést, de akkor is úgy, hogy az egyik lépcsőházból át a mellettünk lévőbe. Ti költöztetek már messzebbre? Milyen volt?
2011. jún. 30. 09:10
 1/6 anonim válasza:
Én 400km-re költöztem az otthonomtól. :) Kicsit nehéz volt az első pár hét, de hamar megszoktam itt. Na meg nálam nagy volt a váltás, a távolság miatt is, és azért is, mert pici faluból jöttem nagyvárosba. De mindenképpen jó volt a költözés, környezetváltozás.
2011. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 20 km-vel költöztünk arrébb panelból családi házba. Az amikor kiléptünk a lakásból és bezártuk magunk mögött az ajtót az egy nagyon nehéz pillanat volt mindenki számára. Én abban a lakásban nőttem fel, szüleim ott kezdték a közös életüket. Kb fél év, egy év telt el, mire igazán otthonomnak kezdtem érezni az új családi házunkat. Azóta eltelt 10 év, még mindig visszahúz egy kicsit a szívem, de semmiképpen nem fordítanám vissza a dolgokat. Jobb családi házban élni, olyan lehetőségeket ad, ami mondjuk egy panel lakásban kényelmetlen lenne (kutyák). Mindenkinek sokkal nagyobb helye van, privát szférája, meg lehet szokni! :)
2011. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 3-szor költöztünk, mindig egy utcával arrébb. :DDD

Ebből csak egyre emlékszem, mert kicsi voltam az elsőnél.

Sírtam, nem örültem, plusz féltem, mert most lett igazán saját szobám. (igaz átjáróház, de saját)

Emlékszem, hogy a kis szekrényemben akartam utazni, de nem engedték meg szüleim. :D (azért a holmikat egy haver segített átvinni egy pici teherautó - vagy mi a fene a hivatalos neve - segítségével)

Furcsa volt azért, még ha nem is a világ másik felére költöztünk.:)

2011. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Költöztem már vidékről Budapestre, Budapestről Londonba, aztán onnan itt kint vidékre, majd vissza. Vicces, de a magyarországi költözés volt a legborzalmasabb, mert rengeteg lomunk volt, kertes házból mentünk családiba, hetekig csak válogattunk meg adtunk/ajándékoztunk el mindent, amit nem tudtunk vinni. Ide ki egy bőrönddel jöttem, amikor páromhoz költöztem vidékre, akkor se volt sokkal több mindenem és autója is volt, aztán vissza már nehezebb volt, mert nekünk kellett hozni a bútorokat meg mindent. Lelkileg az első kettő volt nehéz, mert először a barátaimat hagytam magam mögött úgymond, másodszor meg mindent, de egyik sem viselt meg komolyan, bár az első hetek, amikor nem volt kikkel és hová menni kikapcsolódni, nem láthattam őket, amikor eszembe jutott, azok rosszak voltak.
2011. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*kertesből társasba, hoppá.
2011. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én otthonról albérletbe (két utca), albérletből Angliába (2000 km), Angliában öt házban laktunk, majd haza (teherautóval).
2011. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!