Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire figyeljek Olaszországban?

Mire figyeljek Olaszországban?

Figyelt kérdés

Megyek nyaralni Olaszba, és észrevételeket szeretnék kérni, hogy mire figyeljek... Nem igazán szeretem a tengeri herkenytűs, meg az ilyen számomra morbid ételeket (elnézést mindenkitől :) ), és azt szeretném kérni, mondjatok néhány olyan dolgot, amik tipikus ételek ott, és amikben ilyen van...

Aztán milyen szokások vannak, amik itt nem ugyanolyanok... például itthon csinálok valamit, és az vajon ugyanazt jelenti náluk is... (pl a v jelzés mutató és középső ujjal... lehet hogy ez ugyanaz, ez jutott eszembe..)

A tengerpart milyen? főleg a Caorle-i rész (van ott tenger ugye? :D), és a térségében...

Mik azok a dolgok , amik mások mint itt Magyarországon? Tudom, hogy az egész kultúra meg minden, de a legfőbbeket szeretném kérni... pl amikre nem terjednek ki a leírások, mikor megnézel egy országot...


Na, kacifántosan fogalmaztam, remélem értitek :)

Előre is köszi :)


2011. jún. 28. 22:13
 1/5 anonim válasza:
semmi különleges nincs bennük, legalábbis nekem nem tűnt fel h bármi más lenne, vagy megsértődnének bármilyen gesztikuláción. Caorle nagyon szép hely, mi Bibionéban voltunk leginkább.
2011. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne állj meg autópálya melletti autós pihenőben éjszakára. a mi lakókocsinkat úgy törték fel éjszaka, hogy benne aludtunk. + a körülöttünk lévő autók-lakókocsik felét....
2011. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket. várok még..


másodiknak! hú, az elég gáz :S nagyon sajnálom

2011. jún. 29. 14:02
 4/5 Mady válasza:
Belvárosba ne nagyon vegyél semmit belvárosba pl ásványviz 2 euro máshol meg 0,15...Kajákkal is igy van és nehogy vegyél utcán árult iphonet... még ha olcsó akkor se és sztem semmit az utcai árusoktól minden drága... :)
2011. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fú, erre eddig nem is gondoltam, pedig logikus... :'D


köszi^^ :)

2011. júl. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!