Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes e Angliába kimenni élni?

Érdemes e Angliába kimenni élni?

Figyelt kérdés
Tud e valaki valamit erröl, érdemes kinn dolgozni???
2009. márc. 26. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szia, remelem nem haragszol meg, de az utazas cimszo alatt rengeteg Anglias kerdes-valasz van mar, nezzel be! Regebbieket is keressel elore, sokat fogsz kapni.

Azert remelem ide is irnak majd neked.

Amugy mi is kint elunk a csaladdal, es szeretunk kint, mar nem megyunk vissza Magyaro-ra, pedig meg fiatalok vagyunk. Itt van ertelme elni, dolgozni. Teljesen mas mint otthon volt.

2009. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
mindenkeppen, nem fogom leirni hogy miert, mert mar vagy 1000szer leirtam kisregeny formajaban hogy miert, olvass vissza, mi is itt lakunk, es komolyan mondom k*rva jo
2009. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Érdemes itt élni,ha jól tudsz angolul,és van munkád!!!!Csak ez kell a jobb életszínvonalhoz..:)
2009. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Normálisabb választ is írhattatok volna mert én nézem vissza felé a kérdéseket de egy kisregényt nem láttam ami értelmes válasz lett volna!!!!
2011. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 09:33

milyen jobb választ vársz?A kérdés az hogy érdemes-e kint élni.Igen,érdemes ha van nyelvtudás és egy jó munkahely..Ha egyik sincs akkor nem jó kint sem élni,mert elég drága az élet kezdve a albérlettel.Sokat tudnék mesélni,mert lassan 5 éve kint igyekszek boldogulni több-kevesebb sikerrel..Hidd el nekem csak 2 dolog kell.Nyelvtudás ás munkahely.

2011. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!