Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tud sok ember...

Miért nem tud sok ember uralkodni magán?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy törekednének, hogy kijavítsák a hibáikat, lezárják az egészet azzal, hogy "én ilyen vagyok". Szerintetek miért esik nehezükre belátni a hibáikat, uralkodni magukon? Vagy lehet be sem látják?
2011. jún. 20. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbje nem látja be,hogy hibázik.Aztán van az a fajta aki addig hibázik míg a legnagyobb hibájába beletörik a bicskája.Ez a veszte.Általában Ők nem is akarják,hogy ne hibázzanak.Aztán meg van olyan,aki hibázik tudja,azt is tudja miért és azt is tudja,hogy hogyan tehetne ellene de mégsem teszi ahogy te is írtad,mert akarat gyenge.
2011. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hm. Ez elgondolkodtató. Válaszom: nincs hibás. Senki sem hibás. Ez a hibáztatás rossz megközelítés.

Azért mert nyílván valamilyen szempontok alapján döntjük el, hogy ki a hibás, viszont mindig vannak más szempontok is.

Azonkívül: ha valakiről kihirdetjük, hogy hibás, vagy ő maga bevallja, akkor ez egy bűntudatot kelt az illetőben, vagy ami még rosszabb, megaláztatást, ami lehet, hogy a bosszú forrása lesz.

Tehát nem kell ítélkezni, sőt nem is szabad. Mindenki maga felel a hibáiért, de nem másoknak, hanem saját magának.

2011. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én igyekszem kijavítani őket.
2011. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!