Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önkèntes munka, Budapeste...

Önkèntes munka, Budapesten,15 èvesen hol?

Figyelt kérdés
Egy jelentkezesi laphoz is kellene, "jol mutatna benne", de amugyis szivesen csinalnam. :)
2011. jún. 16. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Karitász,templom,idősek otthona...
2011. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mihez lenne kedved?Idősekkel,felnőttekkel,gyerekekkel,állatokkal,hajléktalanokkal,fogyatékosokkal foglalkozni?Egyáltalán hol?Milyen munkakörben?Ha ezeket megfogalmazod,könnyebben tudok segíteni.
2011. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazabol eddig annyira nem talaltam semmit, hogy barminek orulnek. Igazabol csak annyi, hogy ne fertozo betegek vagy hajlektalanok, vagy mocsok kozott kelljen. (allatmenhely pl nem szamit mocsok kozottnek)
2011. jún. 20. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt kórházakban lehet dolgozni,felnőtt vagy gyerek osztályon,illetve van egy 3 alkalmas képzésük.Utána elég jó osztályokra tudni elhelyezni, és te választod meg,hogy hova szeretnél menni.Én is részt vettem ezen,onnan tudom:)Mivel csak 1 5 vagy,csak gyerekkórházba tudsz majd jelentkezni, a többi hely 18 felettieknek van meghirdetve.


[link]


Ahogy láttam, az állatmenhelyekre csak 16 év felett vesznek fel,szóval szerintem az kilőve.


Milyen jelentkezési lapon mutatna jól az önkéntesség?

2011. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!