Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigányozásért beírás?

Cigányozásért beírás?

Figyelt kérdés
Kaphatok osztályfőnökit, mert órán egy cigányra azt mondtam, hogy büdös cigány vagy?
2011. jún. 15. 01:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Talpra magyar, hí a haza, minden cigány menjen haza!
2011. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%
Csak,hogy nincs hazájuk!
2011. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%
Indiából származnak.Oda elmehetnének.
2011. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nagyrészt nem idióták írnak ide, és képesek elvonatkoztatni ettől az elmebeteg agymosástól, hogy fogadjuk el őket meg nem szabad őket cigányozni, mert sok idióta nem gyengén védi őket. Az összes mehetne az emésztőbe, vagy egy aknamezőre.
2011. aug. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 exmerino válasza:
43%
Kaphatsz! sőt! Ha én lennék az osztályfőnököd, /na ezt hagyjuk/
2011. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy Indiában nincs fajgyűlölet,

Mindenféle jöttment jó megfér egymás mellet.

Ott még a patkányt is istenként tisztelik,

Szerintem még a romákat is beengedik.


Csak azt az egyet nem értem hogy miért nem mennek inkább a ruszkikhoz? Vagy Madagaszkár szigetére a többi majomhoz? Vagy akár a Himalálya legmagasabb csúcsára? Vagy felőlem akár a jó kva annyukba!

2011. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 exmerino válasza:
Sok millió zsidó, x millió cigány ,miattunk!/értünk/nem szeretem őket,de gondolkodjunk!
2011. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%
Na te is egy csőlátású idióta lehetsz. Értünk vannak a zsidók meg a cigányok, hogyne, akkor lennének értünk ha felgyújtanák magukat.
2011. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
52%
Örülj hogy csak ennyit kaptál :D Én 1 éve összevesztem egy tanárral. Van egy iskola itt ahova (szinte)csak cigányok járnak, a tanár meg elkezdte mesélni magyar óra közepén hogy hátrányos helyzetűek járnak oda, és hogy még támogatni kellene őket nem elítélni. (hozzátenném hogy abból az iskolából a kis(és nagy) cigánygyerekek lopnak a boltból, fenyegetik a kisebbeket, elveszik a kajájukat, stb..) Na a lényeg a lényeg hogy azon a napon amúgy is bal lábbal keltem fel (idegbeteg voltam) és elkezdtem szidni a cigányokat, jó negyed órát veszekedtem a tanárral aztán elballagtunk az igazgatóhoz. Természetesen ő se értett egyet velem, de nem adtam fel.. 2 hét múlva fegyelmi tárgyaláson vettem részt, gratulálok nekik, éjjenek a cigányok és lopjanak, fenyegessék csak tovább az embereket, mi pedig támogassuk csak őket, ne ítéljük el a hátrányos helyzetük miatt. *TAPS* *TAPS*
2015. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!