Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ülnek rá a fiúk az...

Miért ülnek rá a fiúk az asztalra, miközben tanulok?

Figyelt kérdés
Könyvtárban beült velem szemben egy fiú,de jöttek a barátai is, akik ráültek az asztalra.Kicsit én éreztem magam zavarban,hogy hát így nem lehet tanulni,hogy ott dumálnak...Felálltam...De miért csinálták?Piszkálni akartak?
2011. jún. 14. 21:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
21.56 Nem mondod komolyan?Ugye ez kamu?
2011. jún. 14. 22:02
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem kamu.

Ráadásul akkor még 13 lehettem max, szóval a könyvtár gyerekrészlegén. A könyvtárosnő is mondta, hogy takarodjon, de hát mit tud csinálni, ha nem megy ? Megveri ?

Szóval inkább fogtam magam, és átmentem máshova.


De nyugi, szerintem ez nem mindennapi eset.

2011. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Vree ***** válasza:
Ismered őket? Rádnéztek közben? Ha nem, akkor csak jöttek nézték hol egy szabad asztal, aztán gondolták most nincs kedvük udvariasnak lenni, úgyse mer rájuk szólni senki. Nem úgy hangzik mintha konkrétan te érdekelted volna őket. Csak bunkók voltak.
2011. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de miért nem olvastad el értelmesen a kérdést? Ahhoz a fiúhoz jöttek,aki beült velem szemben....Szerintem az a fiú meg direkt jöhetett oda,mert amúgy rengeteg szabad asztal és szék volt még máshol távolabb is.
2011. jún. 18. 16:05
 15/18 Vree ***** válasza:

Lepontoználak ha lehetne. :/ Mindeki elolvasta a kérdésedet, nem kell udvariatlannak lenni.

De abból hogy "beült egy fiú, de jöttek a barátai is", nem világos hogy idő telt e el közben.


Egyébként meg butaság ennyit rágódni ezen. Igen.még az is lehet hogy direkt azt a akarták hogy elmenj és övék legyen az asztal hogy tudjanak a haverjukkal beszélgetni, de hacsak nem volt valami más tényező amit nem tudzs vagy mondtál a kérdésben, akkor nem valószínű hogy te voltál a fontos nekik a történetben.

2011. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nos,volt,mikor felállt,mert hívták dumálni,szóval most is felállhatott volna,de nem tette.Amúgy meg 100%,hogy tetszem annak a fiúnak,később bebizonyosodott még inkább,csak a barátait nem értem miért csinálták!!
2011. jún. 18. 16:50
 17/18 Andraas001 válasza:
Nos a kérdésedre a válasz tisztán pszichológia. Éreztetni akarják veled,hogy gyengébb vagy náluk,és,hogy ők a főnökök.Valójában viszont valószínűleg riválist látnak benned,akit "le akarnak nyomni" még a legelején. Persze az is lehet,hogy csak meg akarnak d..ni.Akkor viszont csak egyszerűen jó nő vagy aki felett uralkodni akarnak.
2011. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 dellfil ***** válasza:

Aki ráül az asztalra, tuskó paraszt. Mindegy, hogy milyen társadalmi közegből jött, akkor is az. Nem ülünk az asztalra. Főleg nem, ha valaki ül az asztal MELLET. A széken. Aki ezt nem tudja, tuskó paraszt. Aki nem utasítja helyre az illetőt, szintén tuskó paraszt. Passz.


dellfil

2011. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!