Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én fújom fel vagy tényleg...

Én fújom fel vagy tényleg gáz, amit csináltak?

Figyelt kérdés

Ma 3 munkatársaimmal (2hónapja dolgozunk együtt) bementünk a központi irodába a fizetésért (készpénzzel fizetnek).


Mindenki egyesével vette át a pénzt, én voltam a sorban a legutolsó.

Amikor két munkatársam már megkapta a fizut, köszönés nélkül elmentek (a harmadik megvárt engem).

Még az épület előtt megpillantottuk egymást, erre ők gyorsan átszaladtak a zebrán az út másik oldalára. Közben nevettek.


Lehet én vagyok paranoiás, de elég hülyén jött ki a dolog számomra...

Ti mit gondoltok erről?


Bocs, hogy kicsit kusza lett. Remélem érthető.


2011. jún. 14. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy kettesben akartak hagyni a munkatársaddal???
2011. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberek vannak,szerintem nem kell velük foglalkozni,főleg nem felnőtt létedre törődni ilyenekkel.
2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem felfújod.

Valószínű nem rossz szándék vezérelte őket, max gyerekesség.

2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem,nem értem mi a gond
2011. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is eléggé paranoiás vagyok! Lehet, hogy csak a szemedbe jó fejek és a hátad mögött kiröhögnek! Ez sajnos velem is megesett, hogy a hátam mögött gúnyolódtak rajtam! Az mondjuk alap, hogy ha megérkezek valahova vagy elmegyek valahonnan, akkor köszönök!
2011. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak emberek, akiknek nem mindig fut 100-on az agyauk. Sztem ők ezen tágkürű csoportba tartoznak, csak még nem ismered őket eléggé.
2011. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örültek, hogy kaptak fizetést.:)Nem kell velük foglalkozni,az ember mindig meglepõdik az ilyen fura-muci embereken.
2011. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni ilyen bunkó emberekkel.

Üdv: 29/L

2011. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!