Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIt csináljak csináljak...

MIt csináljak csináljak egyáltalán vmit?

Figyelt kérdés
10.es lány vagyok 17 éves.Hatosztályos gimibe mentem és egyből kiközösítettek 7.-ben.Nem igazán tudom miért én mindenkivel kedves voltam még a szivatókkal is meg aki beszólt.Talán amiatt lehetett h zsíros volt a hajam (nem tehettem róla)Már másnapra az volt egy napot bírt ki.Meg egy olyan csaj mellé ültem aki már a gólyatáborba leégette magát.Pár embertől így mindennapossá váltak a beszólások,szivatások a többiek meg elkerültek.Ha páros feladat volt v mellém kellett ülni akkor mindenkinek rossz volt ha oda kellett meg egy fiúosztálytársamnak köszönhetően még a csúnya lány is én lettem senkit nem érdekelt a természetem h rendes voltam.Ez így 7.-ben ezért magambafordultam dacból is meg el akartam kerülni a szivatásokat.8.-ra jelentős mértékben csökkentek ezek a dolgok és egyre inkább később.Volt olyan is h nyitni akartak felém bár én nem vettem észre de azt mondták h volt.Meg pl mostanság(ebben az évben) ha a fiúk szivattak volt aki meg is védett.Meg már egy-két embert leszámítva ők se sokszor senki nem szivat.Meg csatlakozni is lehetett hozzájuk kiránduláskor is meg rendesek is beszélni is lehet velük.De még mindig baj ha a társaságukba osztanak tehát kiránduláskor egy szobába vagyunk vagy mellém ültetik velem kell lenni.Amit értek is mert nem vagyunk rossz osztály 4 év alatt nyilván mindenki a haverral szeretne lenni nem az ismeretlennel.De már nem akarok úgy komolyabban nyitni feléjük csak annyira amennyire most is megteszem néha beszélek velük meg pár embertől tájékozodok chaten suliügyről meg ilyenekről de egyébként magamnak ülök suliba.Százszázalékosan úgy sem illeszkednék be majd belesimulok az osztályba.DE nem szeretnék így már odamenni hozzájuk jobban.Érthető még ez?Azért még is csak lekezeltek a szinte semmiért és igazán rendbehozni meg nem akarták.Nem vagyok rosszabb mint ők és ez szerintem érthető h nem nyitok annyira feléjük.Szerintetek jól teszem v ezt már nem kéne?
2011. jún. 13. 00:24
 1/2 anonim válasza:
Hát figyelj, ha 4 évet kibírtál, akkor szerintem a többit is kibírod már. Ha viszont közelednek hozzád, szerintem azt engedd, kitudja lehet még belőle jó barátság és egykét igaz barátra is rálelhetsz. Nálunk 4 év alatt olyan emberek barátkoztak össze, akikről 4 évvel ez előtt nem is sejtettünk volna :] Igazából az embernek 2-3 igaz barátja van, akinek több az hazudik. Majd megleled őket Te is!
2011. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 13. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!