Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tolerálja a mai társadal...

Miért tolerálja a mai társadalom a homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 11:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3%
Azért tolerálja, mert judeo-liberális parancsolóiknak vezetőink behódoltak és így cinkossá váltak.
2011. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindenki tolerálja őket,és mindenki más-más szinten tolerálja/nm tolerálja őket.(pl.:valaki leköpködi őket,más csak csúnyán néz rájuk.Valaki elfogadja és nem vesz tudomást róla,másvalaki meg harcol az elfogadtatásukért,stb. .....)

Amúgy ebből nem lenne világszintű dolog,ha nem lennének felfújva a dolgaik(egyrészt),másrészt ha a homoszexuális férfiak legalább férfimódra öltözködnének,és a magánéletükben rínának ki.....

Engem nem zavarnak.

2011. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 depp81 ***** válasza:
23%

12:46!

Neked nagyon komoly véleményed van, és ezt érvekkel alátámasztva hosszú írásodban ki is fejtetted.. Nem tudsz rá értelmesen reagálni ugye? Korlátozott az agyi kapacitásod, vagy mi a baj?

Abból ítélve, ahogy reagáltál a válaszomra, te is közéjük tartozol, tehát belőled biztosan gond nélkül kijönne egy sün, meg sem éreznéd...

2011. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 depp81 ***** válasza:
0%
Mire válaszoltam, eltűnt a nekem szóló "szarjál sünt" hozzászólás...
2011. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12%

1 szó: DEKADENCIA.


Minden egészséges társadalom megveti, kiközösíti az ilyesmit (mindig is ezt tette a történelem évezredei alatt).

Ahol megjelentek, az mindig a bukás, a vég, a fertő, a dekadencia kezdete volt, az elnyomorodás ideje, amit nem sokkal utána az állam teljes összeomlása követett (lásd: görög poliszok bukása, Római Birodalom bukása, etc., etc.).

2011. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 skarma ***** válasza:
80%

de nem tehetnek róla, fogjátok már fel. így születtek és a legtöbbjük azt kívánja, bár normális lenne. Mit éreznétek a helyükben?


Nem miattuk romlik az ország, világ, hanem az olyan érzéketlen tuskók miatt, mint akik itt szinte anyázzák őket.


18/L

2011. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

A dekadenciás válaszadó marha nagy gyökérségeket ír, ugyanis nem "ahol megjelentek", mivel minden társadalomban jelen vannak, de még az állatvilágban is. Mellesleg annak, hogy példának kedvéért a görög és a római birodalom elesett, semmi köze a homoszexualitáshoz. Ennyi erővel aztán a magyar királyságnak is a b*zik vetettek véget, meg a SZU-nak is?


A kérdésre válaszolván: azért, mert "mások". A legtöbb társadalom nem csak szexuális alapon veti ki magából azokat az embereket, akik nem hasonulnak. Lásd: divat - ma ha nem vagy divatos pl. a tinédzserek körében jó esélyed van a kiközösítésre, holott ugyanolyan ember az is, csak máshogy öltözködik. Zene: rock, metál, goth, punk, rapp, goa, tökömtudjami - akik ezeket hallgatják, főleg, ha még az irányzatnak megfelelően is néznek ki, szintén kiközösítésre kerülnek többnyire. Az etnikai és vallási alapút gondolom be sem kell mutatnom. Sajnos része annak, hogy a társadalmunk fejlődött, része annak, amilyenek mi, emberek vagyunk - ami nem olyan mint mi, hajlamosak vagyunk elítélni, de legalábbis elhatárolódni tőle.

Manapság szerencsére leáldozóban van ez a tendencia, de azért szerintem még rengeteg idő, amíg ezek az előítéletek, értelmetlen gyűlölködések eltűnnek.

2011. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 depp81 ***** válasza:
22%

14:09!

Azt állítod, hogy például egy férfi, aki az utcán nőnek öltözve majdnem "felfal" egy másik férfit, büszkén végigvonul egy b.zi vagyok feliratú poloban fél Budapesten, azt kívánja hogy "bárcsak hetero lennék"?! Hát ebben erősen kételkedem... Ők vivták ki maguknak a gyűlöletünket! Még felvonulást is szerveztek. Mert ha valóban azt kívánnák hogy ne legyenek ilyenek, akkor nem nyilvánosan "b.zulnának", hanem intim szférában oldanák meg a dolgaikat. De igazad van, nem az utcán homokozók a bunkók, hanem mi, akik elítéljük őket ezért...

2011. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
Kedves depp81, általában nem az jellemző a melegekre amit írtál.Nekem is vannak meleg ismerőseim és az utcán senki nem mondana meg róluk hogy ''másak''ugyanúgy dolgoznak , élnek mint a ''normális''emberek,azt hogy éjszaka ki kivel fekszik ágyba az már nem tartozik senkire.En inkább azokat ítélem el akik nőkkel erőszakoskodnak és gyerekekkel őket kellene kivetni a társadalomnak.De ez csak az én véleményem.
2011. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dragonight válasza:
100%
B@zmeg ne csináljátok már először is nem az ő hibáljuk másodszor meg mit érdekel ez téged nem mindegy hogy kinek ki tetszik?Harmadszor meg neked tetszene hogyha pl. kiközösítenének csak mert nem pont a suli legszebie tetszene?Most komoljan jó hogy nem akarjátok befogni öket rabszolgának mint ahogy annak idején a négerekkel tette Európa!
2011. jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!