Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fel lehet pofozni? Idegesít,...

Fel lehet pofozni? Idegesít, ha a discoban lazán megfogják a fenekemet a pasik. Nektek is szokták? Felpofozzátok?

Figyelt kérdés

Vagy egy " de bunkó paraszt " nézéssel elmentek mellette?

Én legszivesebben tökön rugnám, mit képzel ő, hogy így nyílvánosan fogdos!!! De felpofozni nem túl durva egy disco közepén? Ti mit csináltok? : )


2009. márc. 20. 21:10
 1/5 anonim válasza:
100%
ha nem üt vissza és nem lesz belöle verekedés, vagy ha nem aggaszt h ki rughatnak a szorakozohelyröl csináld.
2009. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem ne kísérletezz ezzel mert atom segg részeg a többségük. vmeiket megütöd vissza is üthet.:S

magyarázd meg neki max h a "barátom mindjárt jön és lerendezhetitek".:D

2009. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Fel lehet pofozni nyugodtan. Bár ha nagyon részeg, inkább csak szólj vissza és menj el.
2009. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy orrba vágnám,hogy még az otthoniak is megéreznék!
2009. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D Az utolsó válaszolót kivéve ( mert ő leírta :D ) Titeket nem tapiztak még le discoban vagy nem csináltatok semmit ? Nem idegesített ?
2009. márc. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!