Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szivatnak a fiúk?

Miért szivatnak a fiúk?

Figyelt kérdés
Az osztályomba járó 8 fiú szivat.Odajönnek körülállnak és az egyik elkezd táncolni meg ilyenek meg hülyeségeket kérdeznek.Gimibe járok.Eléggé elvagyok magamnak az osztályban mert anno kiközösítettek.Igazából mikor szivatnak a fiúk így egy lányt?Mire jó ez?
2011. jún. 10. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert hagyod, nem vágsz vissza. nincs így? nekik meg vicces, ezzel szórakoznak. gondolom én.
2011. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vree ***** válasza:
Idióták mindig vannak, gimiben még meg pláne. Még pár év és vége, és olyan társasággal barátkozol akivel te akarsz.
2011. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt már h visszavágtam de nincs energiám foglalkozni ezzel amúgy valószínű h azért mert vicces nekik de miért szállhattak így rám?
2011. jún. 10. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
pont ezért. olyanokra szállnak rá aki egyedül van és védtelen és nem tesz semmit ellene! én a helyedben jól visszaszólnék minden egyes hülyülésükre, vagy saját magam kezdeném szívatni őket, úgy hogy hirtelen azt se tudják mit mondjanak, mert nem szokták meg tőled h "erősen visszaütsz"
2011. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nemeziszB válasza:
Erre egyszerű a válasz megkeresték az osztályban a "leggyengébbet" és az hiszik ha téged baszogatnak azzal ők keményebbnek tűnnek....vagy így próbálnak neked udvarolni ami elég elvont próbálkozás:D
2011. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!