Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most tényleg utálnak vagy...

Most tényleg utálnak vagy csak én hiszem ezt? Nem értem.

Figyelt kérdés

Szóval...suliban volt pár ember akiknek köszöntem, osztályban is, de főleg ott. Osztályon kívül is köszöntem két lánynak, ha már a suliba járnak. Mentem a mosdóba és ott voltak bent és ilyenkor szoktam köszönni, mert ha én vagyok benn akkor is köszönnek ha bejön valaki. Mostanában azt vettem észre, hogy ezek közül az egyik lány nem köszön vissza ha én köszönök is. vagy nem figyelt vagy utál. Nem tudom pedig én semmit nem csináltam. Osztályban is ezt vettem észre. Ott se köszönnek már azok akik szoktak. Mi történt? én csináltam valamit rosszul? pedig beszéltem velük, azzal is aki a mosdóban volt, mégis azt hiszem utálnak. Én képzelem be ezt vagy mit csináljak? Mi lehet a baj?

18/L


2011. jún. 10. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze magad és kérdezd meg hogy van , vagy kezdj el valami témát vele és ha akkor sem áll szóba veled vagy visszaszól csúnyán, akkor tudod mi a pálya, esetleg még megkérdezheted mi a baja veled. de ha te nem tettél semmit ellene meg sem érdemli, hogy idegeskedj rajta...
2011. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu, csak 2 lánnyal - én magasról leszarom őket, és másik társasággal vagyok. Ezekkel nem kell foglalkozni, nem igazi barátnők/osztálytársak.
2011. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!