Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaországgal mivan?

Franciaországgal mivan?

Figyelt kérdés
Valaki, mondja már el mivan ott, mindenkitől azt hallom hogy felhígultak, meg hogy kevert a népesség. Tényleg csak négerek vannak már ott ? Párizs milyen ?
2011. jún. 6. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon sok a bevándorló még európai viszonylatban is, de az átlagnál jobban beilleszkedtek, mivel a volt francia gyarmatokon máig majdnem mindenki jól beszél franciául. Persze ott is megvan a bűnözés, autógyújtogatás, de az a bevándorlókon belül is egy szűk réteg. Párizs, mivel főváros, még kevertebb és ott tényleg vannak elég lecsúszott részek. A legnemeurópaibb viszont szerintem Marseille, nem tudom, vannak-e hivatalos statisztikák, de ott úgy éreztem, a migránsok vannak többségben.
2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbben egyébként arabok, de én a nők öltözködésén úgy vettem észre, hogy sokkal kevésbé vallásosak, mint Európa más arab közösségei. Tehát sokan európai ruhát hordanak, fejkendőt nem és alkoholt is ittam marokkói származású lánnyal:)
2011. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetris ***** válasza:
A magyarországi Francia Iskola itt van a szomszédban, így aztán nap mint nap találkozom franciákkal. Ez óvoda, ált.iskola, és gimi egyben. Tényleg vannak közöttük négerek, de a többség fehér. Úgy vettem eddig észre, hogy kultúrált, normális népség. Nem hangoskodnak, nem szemetelnek, udvariasak, kedvesek, tiszták, ápoltak, elegánsak. Még a színes bőrű franciák is ilyenek. EGyszer se láttam még koszos, elhanyagolt külsejű franciát itt a környéken.
2011. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért jó, hogy a 3 millió/éves tandíjú iskolába nem szakadt gyerekek járnak:D Amit ott látsz, az azért nem a francia átlag:)
2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Marseille iylen lenne?... szép... ti am mit gondoltok erről ? én nem tartom magam rasszistának, patrióta vagyok, de valahogy nem tudom ezt helyeselni h Európa talán első számú városa így elafrikaiasadjon...Furcsának találom...Mi lesz 100 év múlva ? Nem lesznek fehér emberek ?
2011. jún. 6. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Én nem sajnálom őket csak azt kapják amit megérdemelnek történelmi bűneik után.
2011. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Emiatt nem is kell sajnálni a franciákat...persze, hogy vannak gondok, de 100 év múlva szerintem az egész Földön sokkal kevertebb lesz a lakosság. Nincs is ezzel semmi baj, amíg nem öldököljük egymást. Trianon miatt pedig hülyeség hibáztatni a mai franciákat, azt sem tudják, mi történt akkor.
2011. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül Trianonra gondoltam. Trianonért az egész antantot terheli a felelősség.
2011. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Trianon-t a helyzet hozta magával, az h a franciák megbüntettek minket elég keményen....hát a győztesek írják a törit. De Trianonnak semmi köze a kérdésemnek. Ne Trianonról vitatkozzunk. Hanem arról, h Franciaország, e nagy múltú európai állammal mi történt, h mindenkitől azt hallom h Párizs egy mocsok vár tele n*gerrel...Am vettem 1 könyvet is a történetükről, tudni akarom mi vezetett idáig.
2011. jún. 8. 22:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak a nemzeti sportjuk alapján tudok véleményt mondani.

Szoktam nézni elég gyakran savete-ot,francia boxot és az összes bajnok arab származású,szinte minden súlycsoportban,de a leghíresebbek mind azok.

2011. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!