Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha tudomásom van róla, hogy...

Ha tudomásom van róla, hogy valaki rendszeres drogfogyasztó, alkalmanként pedig árul is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegyek ellene feljelentést, lehet névtelenül? Egyáltalán foglalkoznak a rendőrségen ilyen "kis" esetekkel is, vagy számukra csak a nagyon dealer-ek a fontosak?
2011. máj. 23. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

ha téged semmiben sem zavar, csak tudsz róla, akkor hagjyad.

mindig az ilyen emberekkel basznak ki, én is ismerek ilyet, és ő az egyik legkedvesebb ismerősöm. :)

2011. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első vagyok még mindig

igen, foglalkoznak ilyen kis emberekkel, szerinted miért nem kapják el a "nagyon dílereket"?

2011. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ne tegyél semmit, csak bajod lehet belőle.
2011. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
szerintem ha nem akarsz bajba kerülni, ne tegyél feljelentést. rossz, hogy ezt kell tanácsolnom, de a rendőrség megvédeni nem fog, jobb az ilyesmiből kimaradni.
2011. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Csak azt tudom tanácsolni mint az előzők. Én sem vagyok drogos, de ha téged nem zavar semmiben a tevékenysége akkor hagyjad. Amúgy nálunk a családban is van ilyen ember, ráadásul nagyon szeretem az illetőt, soha nem tennék vele ilyet.
2011. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél névtelenül bejelentést tenni, megteheted, itt olvashatsz erről:


[link]


A saját véleményem az, hogy ha már valaki árulja is a drogot, az lehet, hogy jó, kedves, aranyos, stb. ember, de azok a családok, akik az ő által árult drog miatt mentek tönkre, biztos nem így gondolják.

2011. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Húú, de erkölcstelenek egyesek!


Ha az én haverom lenne az illető, én többször beszélgetnék vele arról, hogy ilyet miért nem szabad csinálni.

Ha csak szimplán rendszeresen látnám az utcán, de semmilyen érzelmi kötelék nem fűzne az illetőhöz, akkor nem foglalkoznék vele, de egy erkölcstelen szar alaknak tartanám az illetőt.

Üdv: Anna

2011. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"nemsokára Anna Zara"
2011. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
47%
Csinálj sütit.
2020. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!