Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Március 15. én Budapesten...

Március 15. én Budapesten érdemes kimozdulnom az utcára?

Figyelt kérdés
Ugyanis tartok a sok bunkó sztrájkoló baromtól,akik sikítva ,hisztizve törnek,zúznak mindent,de a félelmükben elfelejtik,hogy talán nem más autóját,tulajdonát kéne megrongálni,hanem ezét,akire haragudnak. Menjenek oda a Parlamenthez és azt rombolják le ha vagy verjék meg a politikusokat,de ne ártatlan embereket verjenek,vagy tegyék tönkre azt,amiért nem is ők dolgoztak mek. Útálom az össze gyerekesen hisztiző sztrájkolót. Hülye barom mindegyik! Útálom március 15. is! Politikáról szól már ez is,úgy mint május 1. is! Undorító!
2009. márc. 14. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Megválaszoltad a kérdésedet, bár nem értek veled egyet.
2009. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, hogy méltoságteljesen megemlékezünk, az 1848-as magyar hösökröl.

Bár rolad "kedves" kérdezö, nem mondanám, hogy magyar vagy...

2009. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha neked drága primitív második válaszoló az méltóságteljes,hogy sok hisztiző bunkó rongál,és csak rongál,akkor te nem vagy magyar....
2009. márc. 14. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Miért gondolod, hogy "hisztiző sztrájkolók" lesznek az utcán holnap - ahogy kérdésedben írod-?

Nem is lehetnek sztrájkolók, mert ÜNNEPNAP! (ahogy ti mondjátok: munkaszünet)

Nyugodj le kicsit, szép idő lesz, gyere te is emlékezni a negyvennyolcas hősökre! Szép napot!

2009. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a 48-as emberek nem hősők. Hős az édesanyám volt,aki feláldozta az életét értem! Számomra ő a hős és nem holmi kardokkal játszadozó buta felnőtt emberek!
2009. márc. 15. 00:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem rokonomat végezték ki Aradon 1849. október 6-án. Ő nem volt magyar állampolgár, mégis a magyarok szabadságáért harcolt az elnyomók ellen. Örülnék, ha rájuk emlékeznénk a '48-as megemlékezésen, mert sokat tettek értünk, ma élőkért is. Sajnos az utóbbi pár évben ez a megemlékezés eltolódott a napi politikába, beleértve a tömeg felvonulásait, a randalírozásokat, és az oda nem való egyebeket. Ha most is ez lesz, akkor azt mondom, nem érdemes kimozdulni. De örülnék, ha újra 1848-49-ről szólna ez a megemlékezés, és akkor senkinek nem kéne félnie, hogy már megint mi lesz.
2009. márc. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy függ össze az alapkérdés az alatta lévő résszel. Ha annyira undorítónak tartod ezt a napot, akkor reggel tolj be egy üveg Whisky-t és akkor hamar 16. lesz
2009. márc. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy buta felnőttek, akik karddal piszkálódtak? Te tényleg egy bunkó paraszt vagy.
2009. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!