Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Egyedül...

Most mit csináljak? Egyedül fogok maradni, még a kérdésem is túl rövid.

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom, 5en vagyunk, voltunk, együtt jártunk el edzeni, bulikba, csajozni, piázni minden király volt.

Aztán az egyik testvérpár lelépett külföldre, hiányoznak meg minden, de mi 3man tovább eljártunk.

Aztán most a másik testvérpár is kitalálta, hogy ők is lelépnek külföldre, mert kerítettek egy elég jónak tűnő állást.

Én nem akarok menni, mert nekem itt elég biztos az egzisztenciám, nem fogom elherdálni, egy olyan állásra, ami még nem is biztos, pedig tuti jó bulinak tűnik, ami ha bejön lehet, sőt tuti hogy fogom bánni, hogy kihagytam.

Nem is ez a lényeg, hanem hogy egyedül maradok barátok nélkül.

Újakat keríteni nem hiszem, h van lehetőségem, mert ez egy elég jól összeszokott banda volt, ahová eljárogattunk kicsit példaértékűek voltunk.

Főleg, h jön a nyár is...

Én nem is értem, hogy élhet valaki úgy, hogy nincsenek barátai.


2011. máj. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

"Én nem is értem, hogy élhet valaki úgy, hogy nincsenek barátai."

Nyugi, hamarosan megtudod. >:D


Amúgy attól, hogy beszóltam, nem szemétkedni akarok, de most attól, hogy kiöntötted a szívedet ide, még nem igazán lehet erre érdemben válaszolni.

Nem írtad, hogy hány éves vagy, hány órát dolgozol.

Sok szabadidővel lehet barátokat találni. Ha kevés a szabadidőd, haverkodj a munkahelyeden talán.

2011. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted! Gondolom lementetek 3-an a diszkóba már mindenki tudta, hogy veletek számolni kell, meghatározóak voltatok az éjszakában.. Most ennek vége.. Én is átestem ezen, de tudtam új barátokat szerezni, akikkel még keményebben nyomjuk azóta!! Fel a fejjel Party 4 Life
2011. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valaki az egész kamaszkorát barátok nélkül éli le, ők sokkal erősebbek mint te. Elkényelmesedtél, megszoktad a többiektől való függést, ők kettesével mentek el, egymásra támaszkodhatnak továbbra is, téged itt hagytak egyedül. Az élet próbatétel elé állított, válassz.
2011. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kénytelen leszel mégis új barátokat találni

hidd el, nem olyan nehéz

2011. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit aggódsz, eszed van, humorod van, kell ennél több?
2011. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!