Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a királyi...

Mi a véleményed a királyi esküvőről? Érdemes ennyi pénzt költeni amikor milliók éheznek?

Figyelt kérdés
hallani a rádióban és mindig elgondolkodom hogy megéri vajon?
2011. ápr. 29. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, de annyi fölösleges dolog van még a világon. Kell e hon atyáinkank Ipad, pl. ? Azt a pénzt is lehetne másra költeni.

És itt azért azt is nézd, hogy ez az esküvő mennyi bevétellel jár, mennyi embernek ad munkát-még ha csak alkalmit is.

2011. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
alapból azt mondanám hogy fölösleges. csakhogy: nézd meg mekkora feneket kerítettek neki! rengetegen mennek oda, fellendült a turizmus, hetek óta még a híradóból is az folyik, hogy mindenféle esküvős tematikájú bögrék, meg rongyababák, meg rengeteg ilyen cucc készül, a nép meg viszi mint a cukrot. ez üzlet. biztos vagyok benne, hogy ebből több a bevétel, mint amannyibe kerül.
2011. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ez az esküvő fellendíti a gazdaságot. Átmeneti munkát ad sok embernek, rengeteg turista érkezik, akik megszállnak valahol, az ottani boltokban vásárolnak stb stb. Összességében anyagilag jól fognak kijönni a dologból.


Az más kérdés, hogy már unalmas, hogy a csapból is ők folynak és, hogy mekkora felhajtás van körülöttük.

2011. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

17-18 milliárdos kiadásból majd 160 milliárd forintos bevétel. Szerintem nem rossz biznisz ez Angliának.

és nem legyünk közhelyesek ... ha nem erre költenék akkor sem az éhezők kapnák ..

2011. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
szerintem demagóg kérdéseket feltenni nem érdemes. volt már ilyen kérdés, ott is leírtam: az amerikei elnökválasztási kampánynak nevezett tökfelesleges ingyencirkusz sokszor ennyibe kerül, azt mégsem kifogásolja senki...
2011. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Már a könyökömön jön ki a királyi esküvő...ok, hogy Nagy-Britanniában ez nagy hir, de ki a tökömet érdekli itt Magyarországan az, hogy ott mi van?! Nem azt mondom, emlitést tehetnek róla, de az, hogy már vagy 2 honapja mást se látok a Hiradóban (!!!!!), újságokban, mint a hülye esküvőt...meg hogy élő közvetités, tököm tudja mi....Nevetséges.És szánalmas..MÁr csak arra vagyok kiváncsi, ki az aki nézni fogja...
2011. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már vége van.
2011. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mért ma volt?
2011. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!