Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, ha velem valaki...

Az miért van, ha velem valaki akar barátkozni velem akkor ahelyett, hogy érdeklődö lenne inkább meghátrál? Pedig kedves vagyok

Figyelt kérdés

Eleinte természetesen érdeklődik, de aztán olyan mintha valami ufo lennék és többet nem is keresnek.

Igaz az átlagnál egy picivel félénkebb vagyok, de én is próbálom velük fenntartani a beszélgetést, és mindig válaszolok.

Néha meg egyenesen olyan, mintha tartanának tőlem az emberek. Pedig sosem vagyok gonosz senkivel, nem ártanék szándékosan az embereknek soha. Még is olyan, mintha elkövettem volna ellenük valami rosszat, úgy viselkednek velem.


Mással is van ilyen?Mi lehet az oka?


2011. ápr. 28. 22:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Talán azért mert túlzottan előzékeny, kedves vagy, ha érzed hogy valaki érdeklődik irántad. "


Általában soha nincs így, kedvesnek kedves vagyok de az miért baj? És normál határokon belül teszem nem mászok az ember pofájába.

Mint írtam nyitott vagyok, de inkább félénkebb úgyhogy baromira nem vagyok nem vagyok előzékeny általában inkább ők kérdeznek .de aztán ha látom, hogy kedvel vagy valami akkor én is sokkal nyitottabb leszek és ez nem egyenlő azzal,hogy ráteszek egy lapáttal.

2011. ápr. 29. 12:25
 12/12 pelgrim ***** válasza:
Kedves kérdező utolsó válaszoló vagyok, kérlek ne sértődj meg, nem volt szándékomban téged bántalmazni. Nem gondoltam azt se, hogy „az ember pofájába másznál”.lehet hogy túl erős kifejezéseket használtam, mert viselkedhetünk így anélkül hogy mi azt tudnánk.
2011. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!