Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, ha velem valaki...

Az miért van, ha velem valaki akar barátkozni velem akkor ahelyett, hogy érdeklődö lenne inkább meghátrál? Pedig kedves vagyok

Figyelt kérdés

Eleinte természetesen érdeklődik, de aztán olyan mintha valami ufo lennék és többet nem is keresnek.

Igaz az átlagnál egy picivel félénkebb vagyok, de én is próbálom velük fenntartani a beszélgetést, és mindig válaszolok.

Néha meg egyenesen olyan, mintha tartanának tőlem az emberek. Pedig sosem vagyok gonosz senkivel, nem ártanék szándékosan az embereknek soha. Még is olyan, mintha elkövettem volna ellenük valami rosszat, úgy viselkednek velem.


Mással is van ilyen?Mi lehet az oka?


2011. ápr. 28. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet esetleg a külsőd az oka?
2011. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

külsőm?

nem vagyok egy nagy szépség, átlagos vagyok és normálisan öltözködöm sőt még ápolt is vagyok

2011. ápr. 28. 22:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha a külseje lenne az oka, akkor oda sem mennének hozzá.


Egyébként nálam is így van, tehát nem vagy egyedül. Csak én már leszarom.

Aki akar valamit, az nem adja fel. Aki meg így "meghátrál" annak nem volt őszinte az érdeklődése. Valószínűleg nem veszítek sokat, ha nem ismerkedünk össze.

2011. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez így van. volt egy társaság, akik igaz kicsit nyitottabbak mint én meg talán jobban viccelődnek mindenen de még sem akartak oda bevenni. pedig volt közöttük egy olyan aki szintén inkább egy picit félénkebb szóval olyan komolyabb és nyugodtabb.én is ilyen vagyok de eltudom magamat engedni szóval enm értem.

emiatt már amúgy pár barátnőm megszakította velem a kapcsolatot.

tudom nem kéne bánni a dolgot, de még is zavar hogy miért látnak engem rossznak?

2011. ápr. 28. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Szvsz, így csak tippelni lehet. Az első mondatodból arra lehet következtetni, hogy elvesztik az érdeklődést irántad, de akkor is marad egy miért. Nem írnál egy példát?


A másik meg, hogy lehet kedveseket mondasz, válaszolsz, nem is akarsz ártani senkinek, de lehet, hogy a megjelenésed, válaszaid nem ezt sugallják. Hanem, hogy csak elmondod a kedves szavakat, de nem gondolod úgy, a magatartásod meg magadnak való, de mondom ez csak tipp:)

2011. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? 15 éves korom előtt velem is ilyesmi volt...

Lehet, hogy csak egyszerűen más vagy, mint a környezeted, és kevesebb az olyan ember, aki megért. De ez nem rossz, mert ha valaki megismer és megkedvel, az egy életre a barátod lesz, nem csak jópofizik amíg más nagy havert nem talál...

2011. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2011. ápr. 29. 10:38
 8/12 pelgrim ***** válasza:

Talán azért mert túlzottan előzékeny, kedves vagy, ha érzed hogy valaki érdeklődik irántad.


Kérdésedből kiderül, hogy e dolgok már eleve jellemvonásaid, ne tegyél rá "még egy lapáttal".

2011. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De milyen egy lapáttal?

Nem értetted meg úgy látom.

mindegy is

2011. ápr. 29. 12:12
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor ezentúl sz@rok majd mindenkir enem lesz olyan nehéz mert ők is sz.rnak rám
2011. ápr. 29. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!