Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy a zsidók...

Azt hallottam, hogy a zsidók mérgezik a mi sónkat. Ennek mennyi igazságalapja van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 10:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

azért már 15évesen is kicsit cumi ilyeneknek bedőlni, de ott még tényleg lehet arra fogni, hogy kevésbé alakult ki a készség, hogy ne fogadjuk el a környezetünk minden blődséget kész tényként, hanem gondoljunk már bele egy pillanatra józanul.


Későbbi életkorban viszont már tényleg kimondottan gáz ilyeneknek bedőlni, szóval törekedni kéne a kritikusabb hozzáállás elsajátítására, hogy ne vegyünk be mindent gondolkodás nélkül.

2011. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Na akkor ez meg is van cáfolva.Miért tanulnának magyarul,ha úgyis kiirtanak bennünket?Legalábbis valamelyik nem stimmel.......:)
2011. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem a kedvenc gyöngyszemem ebből a zsidó összeesküvése-elméletes mondakörből, amivel eddig találkoztam, hogy mivel kinézték maguknak Magyarországot, így most meg akarják ölni a magyarokat, hogy a helyükre jöhessenek, és csak a cigányokat tartanák meg, rabszolgának, hogy majd ők dolgozzanak helyettük.


Lehet, hogy a cigányok nem sózzák az ételüket, és így összeáll a kép:)?

2011. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Amúgy tesóm hallotta a barátjától ő pedig a jobbikos ismerőseitől.


Szerintem a cigányok nem dolgoznának soha az életben (tisztelet a kivételnek).

2011. ápr. 16. 14:13
 25/29 anonim ***** válasza:
A cigányokat hagynák meg DOLGOZNI???Hát ehhez már dús fantázia kell.......:D
2011. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
van igazságalapja,és nem csak a sót mérgezik,a vizet,zöldséget-gyümölcsöt is.ha érdekel valakit hogy hogyan és miért,írjon privátba elmondom
2011. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
egyébként itt van egy cikk róla: [link]
2011. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Leírta valaki a neten?Eddig kételkedtem,de a "bizonyíték" előtt meg kell hajolnom.

Bár vannak elvetemültek akik ezt írják a benne említett vegyületről:

"Bár a cianidionok nagyon mérgezőek, a vasatommal kialakított erős kapcsolat miatt a ferrocianidoknak nincs mérgező hatásuk. "

Persze aki hülyeségeket akar hinni,a mellé odahúzhatnám a téma szakértőjét,mind Woody Allen az egyik filmjében,de annak sem hinne.......


[link]

2011. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Tessék már egy kicsit gondolkodni...

A só az só.

[link]

2011. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!