Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a feminizmu...

Mennyire veszélyes a feminizmusra nézve, ha ilyen idiótán tálalják?

Figyelt kérdés
A nőkért.hu oldalon, nagyon elszomorodom, mivel sok sérelem ért Magyarországon a nemem miatt, de ha azok akik nyíltan küzdenek ellene, már azt is férfierőszaknak tekintik ha egy kisgyerek férfinak születik akkor nem fog fejlődni semmit az egyenjogúság.
2011. ápr. 15. 19:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hé, te most akkor milyen nemű is vagy?
2011. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nő és feminista
2011. ápr. 15. 21:21
 13/24 anonim válasza:
69%

Én se értem, mi bajod van, és mit problémázol ilyesmin ennyit. Meg nagyon ellenszenves nekem az, hogy konkrét valakiket emlegetsz, ez az oldal anonim, azaz a kérdés a lényeg, nem az, hogy kikről szól.


Ha nem tetszik, ahogy ez a honlap tálalja a feminizmust és te is egy feminista nő vagy, akkor miért nem csinálsz te is egy saját oldalt, vagy blogot, és ott leírhatnád, te hogy gondolod a dolgokat. Szerintem többre mennél vele, mint hogy mindenféle posztokból idézgetsz, aminek a hátterét mi nem ismerjük így nem is nagyon értjük a gondodat. Szerintem ilyen részletekben ez egy kívülállót nem érdekel.

2011. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
anoniman irtam én is, nem irtam neveket csak beceneveket meg csak idéztem olyanokat amiket leírtak
2011. ápr. 15. 21:56
 15/24 A kérdező kommentje:
miért kéne nyitnom? csak jelzem, hogy lejáratnak valamit ami nekem fontos és ez engem zavar
2011. ápr. 15. 21:57
 16/24 Bretso ***** válasza:
0%
A feministáknak alapból kisebb az agya, mint egy mókusnak, tehát nem tudom min vagy fennakadva.
2011. ápr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező.


Tisztázzunk pár dolgot.


1.) Hülyék _MINDENHOL_ vannak.

2.) Okosak is.

3.) Időnként az okosok is tudnak hülyén viselkedni, hülye megjegyzéseket tenni, vagy egyszerűen csak kijönni a sodrukból.

4.) _SEHOL_ nem találsz egy olyan oldalt se, ahol időnként ne találnál felháborító kommenteket.


Mindezt tudomásul véve, mi is még a bajod a nőkért.hu-val, ha már egyszer leírtad, hogy alapvetően tetszenek a cikkek, és többségükben jó dolgokat írnak?


Nyilván nem várhatod el, hogy mindenki ugyanúgy álljon minden kérdéshez, mint te, tehát eltérések mindig lesznek, de ha a cikkek többségükben tetszenek, és inkább csak a kommentekkel van bajod néha, akkor azt hiszem, végképp nincs semmi okod a panaszra.


Ha pedig ezzel vagy azzal nem vagy elégedett, akkor csatlakozz te is: regisztrálj, és figyelmeztesd korrekten és példamutatóan a kommentelőket, ha elvetik a sulykot és/vagy írj és küldj be te is saját cikkeket az oldalra. Így máris tevékenyen hozzájárulhatsz a dolgok alakításához, és megteremted magadnak az esélyt arra, hogy változtass azon, ami nem tetszik.


Csak ne feledd: semmi személyeskedés, semmi hevítettség, semmi támadás, csak objektivitás, tényszerűség és racionalitás. Ezek miatt, hacsak nem direkt provokálsz velük, soha nem moderálnak.

2011. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"már azt is férfierőszaknak tekintik ha egy kisgyerek férfinak születik"


Hát ilyet én nem találtam az oldalon.

2011. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:36


Ja, ha valakit zavarnak a hímsoviniszta emberkék az már rögtön egy hülye (nő).

Gratulálok.

2011. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 korzika válasza:
2011. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!