Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a feminizmu...

Mennyire veszélyes a feminizmusra nézve, ha ilyen idiótán tálalják?

Figyelt kérdés
A nőkért.hu oldalon, nagyon elszomorodom, mivel sok sérelem ért Magyarországon a nemem miatt, de ha azok akik nyíltan küzdenek ellene, már azt is férfierőszaknak tekintik ha egy kisgyerek férfinak születik akkor nem fog fejlődni semmit az egyenjogúság.
2011. ápr. 15. 19:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan hol látsz te ilyet a nőkért.hu-n?
2011. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pont azt nem, de hasonló volumenű baromságokat írnak.
2011. ápr. 15. 19:42
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Akkor először is ne állíts valótlanságokat.


Másodszor pedig mutass legalább egy darab példát arra, amit "baromságnak" titulálsz.

2011. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

valami rd meg Katica totálisan ki vannak kattanva mindig, rd folyamatosan törli amiket ír, saját magát se vállalja. rendszeresen az van, hogy másnapra már nincs ott amiket írt. rd az nem is feminista olyanokat ír, hogy régen több feminista volt mert, udvariasabbak voltak

Katica meg úgy tűnik az életben üldözve van, és mindenre ugrik.


Ha valakinek nem 100%ban egyezik a véleménye az övékkel akkor törlik.

2011. ápr. 15. 20:40
 5/24 A kérdező kommentje:

Katica, mi a bajod a Mambával? Katica téged folyamatosan bántanak élőben vagy üldöznek, vagy mitől vagy ilyen?

Képtelen vagy meghallgatni, ha valaki nem bólogató jancsiként ismétli a szavaidat.


Én is élőnek tartom már a zigótát is, mert az, a biológia könyvekben olvass utána, de attól még nem vagyok abortusz ellenes, sok helyre jobb, ha valaki nem születik meg, de attól még az egy élő teremtmény. Nő vagyok, és tökre sért néha amiket írsz, teljes idiótának akarod a nőket beállítani és a bekattanásoddal lejáratni a feminizmust.


Ha védett közeget szeretnél, akkor legyen zárt a honlap.


Ez a honlap nem a nőkért van, csak pár besérült csaj a frusztrációját itt vezeti le, bocs azoktól akik normálisak.


Elbagatelizálod az erőszakot, ha mindent annak veszel, akkor nem fogják komolyan venni az életveszélyes fenyegetéseket sem, és javulni se fog a helyzet.


Meg ne az én nevemben írjátok a véleményeiteket, mert ez nem a nők, nem a feministák álláspontja, hanem pár besérült csajé.



Ezt pl törölték, jogtalanul.

2011. ápr. 15. 20:44
 6/24 A kérdező kommentje:

Katica azóta törölt hozzászólása:

onnan, hogy világosan el lett mondva, hogy ez egy nőknek szóló biztonságos oldal, ahol nem látjuk szívesen az abortusz=gyilkosság hozzászólásokat, és hogy a jelenléted nem kívánatos, és ENNEK ELLENÉRE, hogy felszólítottunk a távozásra, még mindig itt vagy, és zaklatsz minket.


ez számomra kimeríti a férfierőszak fogalmát.


nem tartod tiszteletben a kérésünket, a biztonságos szférához való jogunkat. terrorizálsz és fenyegetőzöl, hogy alkotmányellenes vagyokl.


ha ezt nem virtuális szférában tennéd, hanem fizikálisan, akkor kimerítenéd a zaklatás bűncselekményének a fogalmát.


a virtuális erőszakoskodás is erőszakoskodás. egyszer még elmegy, akár véletlenül is, de már sokadjára teszed.


és milyen jogon várod el, hogy valaki a személyeskedéseid után még szóba álljon veled? azt gondolod, hogy jogod van elvárni, hogy valaki beálljon a köpködésed útjába?


baszottul rosszul gondolod. kicsit nézzél magadba

2011. ápr. 15. 20:46
 7/24 anonim ***** válasza:

Nos, a személyeskedés soha nem vezet semmi jóra, márpedig ezek, amiket mutattál, személyeskedő beírások a javából, úgyhogy nem kár értük.


Meglehetősen régi látogatója és időnkénti hozzászólója vagyok az oldalnak magam is, de még egyszer nem láttam olyat, hogy egy személyeskedésektől és túlfűtött érzelmektől mentes, tisztán tényeket és logikus érveket felsorakoztató hozzászólást töröltek volna - kivéve persze, ha az író szándékosan provokálni akart.


Összegezve: a magam részéről támogatom a heveskedő és a személyeskedő hozzászólások moderálását. Értelmes beszélgetést csak akkor lehet folytatni, ha valóban a _témát_ beszéljük meg, és nem egymást b***ogatjuk.


Az oldal szerkesztői sem szentek, tény és való, mint ahogyan senki sem az. De ha egy szerkesztőtől lát valaki inkorrekt magatartást, akkor szerintem arra nem az a jó válasz, ha mi meg még inkorrektebbek leszünk vele, hanem ha megmutatjuk neki, hogy hogyan is kellene korrektnek lenni.

2011. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Ezért én, Selkt-Sa (sz. 2008.08.08., akik ismernek, tudják, miért fontos ez a dátum), szerződést kötök veletek, Szárnyas Fejvadász, StopSzmog, Kruppocska, Csúnyalány, Kisvárosilány, és mindenki más, akinek sem a nevét, sem a nickjét nem írhatom le, de tudjátok, hogy rólatok van szó, hogy a mai naptól számított 365 naptári napon belül nem követek el öngyilkosságot. Ezért cserébe nem várok el semmit, de ha bármelyikőtök egy kommentben csatlakozik, annak nagyon örülök."


[link]

[link]


ezeket Katica írta, több néven fut.

Aki ilyen mentális állapotban van, annak veszélyes az internet és mindent támadásnak fog venni és vesz is.

Titkosítsák le az oldalt, de írják azt, hogy a nőkért vannak, mert csak önmagukért vannak, a dühüket kiírni, amivel egyetértek mert az fontos, de miért kell a feminizmust belekeverni?

2011. ápr. 15. 20:58
 9/24 anonim ***** válasza:
Én nem tudom átlátni a kérdező problémáját (nem értem), de azért megnéztem az oldalt, és nekem nagyon tetszik!
2011. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Sok írás nagyon jó benne, meg ha nem lenne pár bekattant ott, tök jó lenne, de ilyen lelkibetegek fröcsögnek sokszor csak.


Komlós Jucit meg csak úgy említik meg, hogy egy amcsi középszintű film lehet elmarad a halála miatt...

2011. ápr. 15. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!