Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék ki Indiába...

Hogyan juthatnék ki Indiába hosszabb időre, úgy hogy közben pénzt is keressek az ottani megélhetéshez?

Figyelt kérdés

Egyszer már voltam kinn, de mint turista. Vagyis előre összespóroltam a kint tartózkodásra is.


Viszont szeretnék visszamenni, kinn élni (átmenetileg), pl. 3-6-9 hónapra.


Van lehetőség ott önkéntes munkára, amiért vmennyi zsebpénzt adnak, hogy a napi kaját fedezi, meg egy nagyon nagyon alap helyet, ahol meghúzhatom magam?


Nekem az lenne a lényeg, hogy ott kinn élhessek. Nem meggazdagodni akarok, haanem inkább lelki oldalról közelítem meg az ott lakást. Csak ahhoz fel kell mondanom itthon, így nem lenne forrásom a kinti életre (kaja, szállás, másra nem kellene, mert repjegyre is megvan stb.)


Angolul felsőfokon beszélek, és tanár vagyok. Ezzel lehet kinn kezdeni vmit?


2011. ápr. 12. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Kinnt is mindenki angolul beszél.


Mikor végeztél?

2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3. éve tanítok. 4 éve végeztem.
2011. ápr. 12. 15:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki az angol nyelv ismeretét, mert tudom, hogy az oda (is) alap. Egyébként még informatika téren van OKJ-m, és azon a téren is napi szinten foglalkozom dolgokkal. :)
2011. ápr. 12. 15:22
 4/9 anonim válasza:

Érdemben nem tudok hozzászólni a kérdéshez, de én is ezt szeretném csinálni.

Csak annyi különbség van kettőnk között, hogy én még sosem voltam kint, tanár sem vagyok(nem is tudok angolul, csak középszinten, bár fél évig 2 törökkel laktam albérletben), és 19 az élt éveim száma.

De én is szeretnék kimenni kis időre Indiába, szintén az említett okból és módon.

Szóval engem is érdekelnek a válaszok! :D

2011. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:
Az Indiai Nagykövetség nem tud ebben segíteni valahogy?
2011. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezt nézzétek meg, már én is szemezgetek vele

[link]

2011. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A 19 éves válaszídóhoz:


Te Indiának melyik részére szeretnél menni? És a hit/lelki életet illetően melyik irányban érdeklődsz, vagy melyiket gyakorlod?

Privátban is válaszolhatsz, ha nem oké a publikus ilyen téren.

2011. ápr. 12. 15:45
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom, sajnos nem ismerem Indiát. Különben Buddha és Krisna irányába érdeklődöm, de még nagyon tudatlan vagyok ebben a témában.
2011. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A krisnások szoktak utakat szervezni. Ha téged az az irány érdekel, akkor érdeklődhetsz náluk. Én másik irányban érdeklődöm, azért nem tartok velük. :)
2011. ápr. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!